General Mobile 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

adriyin97

Üyecik
Telefonu anneme akmış bulunmaktayım fakat incelemek amacıyla bir süre kullandım sormak istediğiniz şeyler olursa seve seve yardımcı olabilirim.

halilkarabulut

Üyecik
Ürünü SDN incelemesinden sonra Pazar günü almış bulundum. Ürün gerçekten klass bir görüntüye sahip bir önceki telefonum bu arada 6s'di ihtiyaç doğrutusunda onu satıp bu ürünü aldım. Şuana kadar yaşadığım ve sıkıntı olarak gördüğüm tek şey telefon internette gezinirken nadiren de olsa kendini kitliyor. Ve o kitleme de pili çıkartmadan düzelmiyor. Bu android'in kronik ağrısımıdır yoksa Telefonla alakalı bir durum mu bilemiyorum. Epeydir android telefon kullanmıyorum. Geri bildirim yaptım.

Duran TANIR

Üyecik
Merhabalar bende GM 5 aldım şarjı çok hızlı bitiyor.Kullanmasam bile şarj tüketiyor bu sorunu yaşayan başkaları varmı.

Alio6

Doçent
Arkadaşlar telefonun + -yonlerini yazar mısınız anneme almayı düşünüyorum objektif olun lütfen

Androidman71

Üyecik
Artı yönleri : gayet hızlı
Android 7.0
16 GB dahili hafıza
Yakınlık senseru var
4.5 g su var

Eksi yonleri:
Parmak izi okuyucu yok
Şarzi hızlı bitiyor
Tuşları ana ekranda ( bu kişisel )

Alio6

Doçent
Artı yönleri : gayet hızlı
Android 7.0
16 GB dahili hafıza
Yakınlık senseru var
4.5 g su var

Eksi yonleri:
Parmak izi okuyucu yok
Şarzi hızlı bitiyor
Tuşları ana ekranda ( bu kişisel )
Ne kadar hızlı bitiyor? Bir sorun yaşadınız mı başka donma kasma ısınma gibi

Androidman71

Üyecik
Ne kadar hızlı bitiyor? Bir sorun yaşadınız mı başka donma kasma ısınma gibi
Valla ben alalı 1 hafta oldu şuana kadar herhangi bir donma kasma yaşamadım ama şarzi internete bağlı kalırsa oyun felan oynarsa 1.5 saat rahat gidiyor ama internete bağlanır Facebook a felan girerse 4-5 saat yok internete bağlanma Zsa 1 gün rahat gider

emuh

Asistan
Dostlar Ghost Screen yaşayan var mı bu telefonda?
--- Gönderi Güncellendi ---

emuh

Asistan
Dostum benim sıkıntılıydı büyük uğraşlar sonucu değişim sağladım yenisi gelecek. Ekranı 2 dakika boyunca sabit bir ekranda bekletip sonra bildirim panelini aşağı çekermisin? Leke beliriyor mu?

EmreTarhan

Üyecik
Telefonu anneme akmış bulunmaktayım fakat incelemek amacıyla bir süre kullandım sormak istediğiniz şeyler olursa seve seve yardımcı olabilirim.
Cpu- Z de 4cekirdek kapali yolladim yazilimi silip tekrar yuklediler ama yine ayni ne yapmaliyim Cpu-Z ne kadar doğru???

stat counter