General Mobile 5+ güncellemeleri

Bu konuyu okuyanlar

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba değerli forum takipçileri.

An itibariyle 59 MB boyutunda stabilite ve güvenlik güncellemesi cihazlarımıza gelmiştir. Bildirim alanınızı kontrol edebilirsiniz veya ayarlar, telefon hakkında içerisinde yazılım güncellemelerinizi denetleyebilirsiniz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Evet, az önce bana da geldi. Şuan güncelleme yapıyorum, bakalım neler olacak.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba zannediyorum daha çok arkapalanda iyileştirme getirmiş gibi görünüyor.

Ancak, sizlerde de aşağıda bahsedeceğim durum var mı onu bilmiyorum?

Güncellemeden sonra bekleme modunda ve kullanımda bir tık daha az ısındığını gözlemledim.

Bilginize.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Bu gelen güvenlik yaması güncellemesi ama Google uygulamalarına son günlerde gelen güncellemeler android N için hazırlık.
Az kaldı geliyor anladığım kadarıyla.

Yok sayılanlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim telefonum da Gm 5 plus ama dual versiyonu. Bana güncelleme gelmedi. Bir bilginiz var mı?

Yok sayılanlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gm'nin sitesinden canlı desteğe bağlanıp danışabilirsiniz. Benim telefon da dual versiyon ve temmuz ayı yaması geldi. Normalde size de gelmiş olması gerekir.
Telefon zaten internete bağlandığımda kontrol ediyor. Üstüne bide ben kontol ediyorum hala sistem güncel diyor. Yine de teşekkür ettim.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar son klavye güncellemesinden sonra şöyle bir hata oluştu:
Yazarken diyelim bir kelimenin içinde fazladan bir harf var onu silmek için imleci arkasına getirip sil tuşuna basınca imleç otomatik olarak kelimenin sonuna gidiyor ve kelimeyi siliyor.

Sizde de böyle bir durum var mı? Ya da bu klavyeden açılıp kapatılabilir bir özellik mi?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar son klavye güncellemesinden sonra şöyle bir hata oluştu:
Yazarken diyelim bir kelimenin içinde fazladan bir harf var onu silmek için imleci arkasına getirip sil tuşuna basınca imleç otomatik olarak kelimenin sonuna gidiyor ve kelimeyi siliyor.

Sizde de böyle bir durum var mı? Ya da bu klavyeden açılıp kapatılabilir bir özellik mi?

Sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, klavye ayarlarından "silme tuşunu sola doğru kaydırarak sil" (buna benzer bir şey) özelliğini kapatıp durumu ortadan kaldırabilir.