General Mobile 4G ses tuşunu power tuşu yapabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

twentyone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun sağ tarafı resmen kendinden çürüdü küçücük bir parça kaldı onunla açıp kapatıyorum.
Şarj soketi de kendi kendine bozuldu, bir insan telefonunu şarja koyarken yorulur mu? ben yoruluyorum işte.
Şimdi mesele ben bu telefona masraf yapmaya kalksam 150-200 TL kendisi kadar tutacak.
Ben açıp kapama tuşunu iptal edip dokunarak açma yada ses tuşuna aktarıp açma yapabilir miyim?
Para topluyorum en iyisini almak için masraf edemem.
Ve sakın General mobile marka telefon almayın üzülürsünüz.
Aldığınız günden 2 ay sonra başlıyor problemler, kendi kendine dokunmatik basıyor, kapanıp açılıyor, şarj soketi ve power tuşu bütün modellerde sorun.
Telefonu bozulsun diye yapmışlar. Apple alacağım başka telefona elimi kolay kolay sürmem artık.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aldığım zamanlar öğrenciydim para yoktu keyfimizden almadık :)

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hayır bütün modellerde sorun yok ucuzlarda gm5p de yoksorun olmaz o dediğin power tuşu taktırcan.
markayı karalayan mesajdan ceza alabilirsin yanlış yerde olsaydın.

Reaksiyon puanı
78
Bende 4G modelini Vatan Computer den almıştım. Ekranın sağ tarafı hatalıydı. Servise verdim. 4 günde geldi. Ondan sonra başka hata olmadı. Güzel telefondu. Artık şimdi GM 8 var. Mis gibi telefon. Ben tavsiye ederim. Kötü kullanıcı iseniz gidin CAT ın telefonunu alın ne diyeyim.

Gelelim sorunu cevaplamaya.
Market den uygulama indirerek ekranı kapatabilitsin. Ama ekranı tekrar uyandırman için mecbur tuşa basacaksın.

Power tuşunu ses tuşuna taşıyabilirsin. Onu da Xposed sayesinde yapacaksın. Uygulamayı açıp da ek paket indirmen gerekecek. Xposed i market den bulamazsın.

Xposed: https://dl-xda.xposed.info/modules/de.robv.android.xposed.installer_v33_36570c.apk

Haaa şunu söyleyeyim Xposed i kullanabilmen için telefonun Root lu olması lazım. Root ne diye soracak olursan sorma. Çünkü bu sıfır bilgi kafa ile Xposed i kullanamazsın. Kullanmaya kalkışsan bile telefonu bozarsın.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Forumumuzda huzur bozucu tartışmalar yasaktır lütfen forum kurallarına uyalım.