General M. Discovery kullananların deneyimi lazım

Bu konuyu okuyanlar

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu konuda binlerce yazı var ama ben net olarak bilgi istiyorum bunun üzerine alacağım. Kullananların deneyimlerini nasıldır, iyi kötü yanları, karşılaştıkları olumsuzluklar var mıdır vs. Şarj soketlerınde sorun var mı vs lütfen yorum yapınız kullanan arkadaşlar.

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu konuda binlerce yazı var ama ben net olarak bilgi istiyorum bunun üzerine alacağım. Kullananların deneyimlerini nasıldır, iyi kötü yanları, karşılaştıkları olumsuzluklar var mıdır vs. Şarj soketlerınde sorun var mı vs lütfen yorum yapınız kullanan arkadaşlar.
General mobile bölümünde zibilyon tane konu var, ordan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsin

Dragonice

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu beğendim ben. Bende diğer arkadaşlarda olduğu gibi şarj soketi sıkıntısı henüz olmadı.Telefon sadece bataryası dışında iyi.Bataryası biraz hızlı bitiyor gibi.Onun dışında almanı tavsiye ederim.Ancak General Mobile Discovery nin yeni sürümleri yakında çıkabilir.Onlar bundan daha güzel olacaktır.

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
acaba wifi çekimi nasıl ? siz bataryayı nasıl kullanıyosunuz acaba

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
acaba wifi çekimi nasıl ? siz bataryayı nasıl kullanıyosunuz acaba

wifi çekiminde problem yok benimkinde sadece yeniden başlatınca klavye ormal dönüyor benim yüklediğim olmuyor sonra elle bi daha ayarlamak zorunda kalıyorum başkada bi yamuğunu görmedim şimdiye kadar :D