Gelir Gider Takibini Excel Yerine…

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Arkadaşlar merhaba,

Bazen küçük diye düşündüğümüz hatalar beklenmedik sonuçlar doğurabiliyor. İşlem yaparken yapılacak en küçük hata bile sonrası için sıkıntı yaşatmaya yetiyor. Bir işletmenin can damarlarından biri de hepimizin bildiği gibi finanstır.

Gelir ve nakit akışını düzenli olarak kontrol ediyoruz ama bu tabloları ve kontrolleri etkin biçimde yapmayı sağlayacak bir ön muhasebe programı lazım. Yoksa bir sürü notun, klasörün ve Excel dosyasının arasından yolunu bulmaya çalışmak fazlası ile zaman alıyor. İşin özü siz hangi ön muhasebe programı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için kullandığım programı ( Mikro X) önermek isterim.

Bu program ile neler yapılır merak edenler için linki de aşağıda bırakıyorum.

Gelir gider takibini Excel yerine MikroX'te yapmak sana ne fayda sağlar?

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar merhaba,

Bazen küçük diye düşündüğümüz hatalar beklenmedik sonuçlar doğurabiliyor. İşlem yaparken yapılacak en küçük hata bile sonrası için sıkıntı yaşatmaya yetiyor. Bir işletmenin can damarlarından biri de hepimizin bildiği gibi finanstır.

Gelir ve nakit akışını düzenli olarak kontrol ediyoruz ama bu tabloları ve kontrolleri etkin biçimde yapmayı sağlayacak bir ön muhasebe programı lazım. Yoksa bir sürü notun, klasörün ve Excel dosyasının arasından yolunu bulmaya çalışmak fazlası ile zaman alıyor. İşin özü siz hangi ön muhasebe programı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için kullandığım programı ( Mikro X) önermek isterim.

Bu program ile neler yapılır merak edenler için linki de aşağıda bırakıyorum.

Gelir gider takibini Excel yerine MikroX'te yapmak sana ne fayda sağlar?

Pages'te bunu çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bertolt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cok buyuk verileri islemiyorsaniz excel isinizi gorur.

dell9989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer bana ulaşırsanız size uygun fiyattan ihtiyaçlarınıza göre bir yazılım hazırlayabilirim.