Geleceğin Mesleklerine İlk Adım!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bilişimde kariyer yaparak, geleceğin mesleklerini edinmek için hiçbir zaman geç kalmadınız. Kararlarınızı vermeden önce, bilmeniz gerekenleri açıklıyoruz.

AcademyTech uzmanları, geleceğin mesleklerini edinmek için atılması gereken ilk adımları bu videoda açıklıyor. ShiftDelete.Net'te açılan Kariyer bölümünde, kendini geliştirmek isteyen ve iyi bir mesleğe sahip olup geleceğini güvence altına almak isteyen okurlarımıza bu bilgileri vermeye devam edeceğiz. Bilişimde kariyer konularıyla ilgili olarak aklınıza takılan herhangi bir soruyu, forumda AcademyTech uzmanlarına sorabilirsiniz.
Videoyu İzleyin

[sdntv3]2008_11_28_academytech01.mp4[/sdntv3]

:: Sorularınızı iletmek için buraya tıklayın.

Bilgi için: AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
SDN - http://shiftdelete.net

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Geleceğin para ve şöhret getiren mesleği popçuluk veya topçuluk değil internet mühendisliği olacak gibi geliyor bana.

Hımm bir de aman sertifika alın. :D

yakisiklix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim sorum ben universite mezunu degilim ama cisco sertifika alacagim ve ben bu yazin baslayacagim bu arkadas sadece universite mezunlari uzerinde konustu ben yurt disinda yasiyorum bildigim kadari ile bu sertifikalari almak universitede bilgisayar muhendisligi okumakdan cok daha guclu ve firmalar tarafindan tercih edilen kisi oluyorsunuz cunku o brans uzerine uzmanlasmis kisi olarak gosteriliyorsunuz yanlis mi biliyorum illahi universite mezunu olmak lazim cevaplarsaniz cok sevinirim ilginize tesekkurler

oper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üniversite okuyup okumamanın olsa olsa maaşa etkisi olur.

U

uye741984

SDN Okuru
cisco sertifikası almak için üniversite okumak şart değilmiş

Programa katılmak için herhangi bir önşart yok. Ancak öğrencilerin Cisco'nun sağladığı 8 dildeki içerikten biri anlayabilecek kadar yabancı dil bilmeleri gerekiyor. Cisco yetkilileri, bu sekiz dile 5 tane daha eklemeyi planladıklarını, bu 5 dilin içinde Türkçe'nin de bulunduğunu belirtiyorlar.

Cisco sertifika programına başvurular yalnızca internet ortamında yapılabiliyor. Yetkililer, yoğun talep nedeniyle yalnızca başvuru sırasına göre yeni öğrenci kabul ettiklerini belirterek programa katılmak isteyenlerin çabuk davranmaları gerektiğini belirtiyorlar.

Kaynak : http://www.ntvmsnbc.com/news/14301.asp

yakisiklix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben egitim alacagim kurumu buldum netron da alacagim ve benim aldigim informatie de hicde oyle acele etmeme gerek yok dil konusundada bir sorun yok ingilizce hollandaca ve turkce biliyorum ogrendigim kadari ile yeterki cisco nun sinavlarini basarmak daha cok bilgisi olan varsa duymak isterim veye yanlis mi biliyorum onu da duymak isterim
saygilarimla

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
cisco sertifikası almak için üniversite okumak şart değilmiş

Programa katılmak için herhangi bir önşart yok. Ancak öğrencilerin Cisco'nun sağladığı 8 dildeki içerikten biri anlayabilecek kadar yabancı dil bilmeleri gerekiyor. Cisco yetkilileri, bu sekiz dile 5 tane daha eklemeyi planladıklarını, bu 5 dilin içinde Türkçe'nin de bulunduğunu belirtiyorlar.

Cisco sertifika programına başvurular yalnızca internet ortamında yapılabiliyor. Yetkililer, yoğun talep nedeniyle yalnızca başvuru sırasına göre yeni öğrenci kabul ettiklerini belirterek programa katılmak isteyenlerin çabuk davranmaları gerektiğini belirtiyorlar.

Kaynak : http://www.ntvmsnbc.com/news/14301.asp

Hacım Haberin Tarihi 2000 :surprised::surprised::surprised: :D