Gear ıconx 2018

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Pazartesi günü samsung wa dan sipariş vermiş olduğum gear ıconx 2018 bugün öğlen itibariyle elime ulaştı ilk izlenimlerimi sizinle paylaşmak istedim.
Öncelikle kutusu çok güzel içinden 2 adet çevirici çıkıyo bu çeviricileri kullanıp telefonunuzdan gear ınıza müzik atabilirsiniz ben 150 ye yakın müzik attım şimdilik he tabiki bir adette type c kablosu çıkıyo.Tasarım olarak çok başarılı kulağa çok güzel bi şekilde oturuyo içinden kulağınıza göre ayarlayabileceğiniz 3 farklı kulakçık çıkıyo.Ses deneyimini ben çok beğendim özellikle bassları çok sağlam ve temiz veriyo.Şarj kutusunu geldiği zaman şarja taktım yaklaşık 1 buçuk saatte doldu ve sonra dışarı çıktım kulaklıkları kutuya koydum 45 dakka sonra geldim ikiside dolmuştu tabi içinde az da olsa şarj vardı.En çok beğendiğim kısmı telefondan bağımsız müzik dinleme olayı gerçekten çok hoşuma gitti.Üzerinde dokunmatik bi alan var oraya bazı işlevler atanmış mesela 1 kere dokunarak müziği durdurma 2 kere dokunarak sonraki parçaya atlama gibi bunuda çok beğendim biraz karışık ama çok zevkli.Ve en tatlı kısmı eğer bi samsung cihazınız varsa daha bi keyifli benim s7 edgemle çok güzel uyumlu oldular.Şimdilik deneyimlerim bu kadar gün geçtikçe bilgi aktarmaya devam edecem.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Güle güle kullan güzel kulaklıktır kendisi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Hayırlı Olsun iyi günlerde kullan :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Son düzenleme:

ibrahimduyarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
airpods fiyatına göre kötü bence dış sesi engellemiyor gear iconx 2018 kullanıyorum bende dışarda falan kullandıgımda dış sesi neredeyse hiç yok müzik bittiğinde falan dış sesi alabiliyorsun o bile az ses deneyimi gerçekten çok güzel bass konusunda da mükemmel tavsiye ediyorum

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
airpods fiyatına göre kötü bence dış sesi engellemiyor gear iconx 2018 kullanıyorum bende dışarda falan kullandıgımda dış sesi neredeyse hiç yok müzik bittiğinde falan dış sesi alabiliyorsun o bile az ses deneyimi gerçekten çok güzel bass konusunda da mükemmel tavsiye ediyorum
Hocam önerebileceğin güzel bass veren müzikler varmı bendekiler sıktı beni havaya uçuracak müzik arıyorum bi türlü bulamadım

safaaydo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de aynı yerden aldım, kutusu ve içeriği gerçekten kaliteli, insanı çekiyor. Ses kalitesi güzel, bassları iyi alıyorsunuz ve tizlerde de bir kulak tırmalama durumu söz konusu değil. Ancak kulaklığın kullanım kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. O kulak içi dediğimiz kısım biraz uzun olduğu için kulakta basınç oluşturuyor, aksi takdirde basınç oluşmasın derseniz zaten kulaktan çıkıyor ve kıkırdakta acı hissettiğim de oldu. Ve en önemlisi sesinin azlığı. Özellikle toplu taşıma kullanırken insan istiyor ki bir iki tık daha yükselsin ses. Büyük hevesle almıştım, böyle oluşu beni çok üzdü.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben de aynı yerden aldım, kutusu ve içeriği gerçekten kaliteli, insanı çekiyor. Ses kalitesi güzel, bassları iyi alıyorsunuz ve tizlerde de bir kulak tırmalama durumu söz konusu değil. Ancak kulaklığın kullanım kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. O kulak içi dediğimiz kısım biraz uzun olduğu için kulakta basınç oluşturuyor, aksi takdirde basınç oluşmasın derseniz zaten kulaktan çıkıyor ve kıkırdakta acı hissettiğim de oldu. Ve en önemlisi sesinin azlığı. Özellikle toplu taşıma kullanırken insan istiyor ki bir iki tık daha yükselsin ses. Büyük hevesle almıştım, böyle oluşu beni çok üzdü.
Bundan önce hangi kulaklığı kullanıyodun Bende earpods vardı ona göre baya bi iyi performans sergiliyo. Ben ses seviyesinden memnunum hatta bazen 1 2 tık aşağıda dinlediğimde oluyo tabi bu müziğe göre değişiyo.

safaaydo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bundan önce hangi kulaklığı kullanıyodun Bende earpods vardı ona göre baya bi iyi performans sergiliyo. Ben ses seviyesinden memnunum hatta bazen 1 2 tık aşağıda dinlediğimde oluyo tabi bu müziğe göre değişiyo.
Kulaklığı Note 8'le kullandım, bundan önce Jbl T110bt vardı, bir de telefonun kendi akg kulaklığını kullanıyorum. Ses kalitesi olarak ikisi de Icon X'in altında, özellikle jbl çok kulak tırmalıyordu. Zaten eleştirdiğim kısım ses kalitesi değil de kullanım kalitesi. Kulaklığın kulağa oturuşu bana rahatsızlık verdi, sesi de diğer kulaklıklarıma göre az geldi. Yüksek seste R&B de dinlediğim oluyor, sakin şekilde akustik müzik dinlediğim de. Ama kalabalık ortamlarda sesi biraz az geldi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kulaklığı Note 8'le kullandım, bundan önce Jbl T110bt vardı, bir de telefonun kendi akg kulaklığını kullanıyorum. Ses kalitesi olarak ikisi de Icon X'in altında, özellikle jbl çok kulak tırmalıyordu. Zaten eleştirdiğim kısım ses kalitesi değil de kullanım kalitesi. Kulaklığın kulağa oturuşu bana rahatsızlık verdi, sesi de diğer kulaklıklarıma göre az geldi. Yüksek seste R&B de dinlediğim oluyor, sakin şekilde akustik müzik dinlediğim de. Ama kalabalık ortamlarda sesi biraz az geldi.
Valla ben dışarı çıktığım zaman hiç-bir ses duymuyorum kaç defa arkamdan araba gelmiş korna çalmış hiçbişey duymadım genelde bass müzikler dinlerim şuana kadar kullandığım en iyi bass performansı veren kulaklık diyebilirim.Kulağa çok güzel oturuyo ama dediğin gibi bir süre sonra ağrı yapıyo kulağımın dibine kadar giriyo kulaklık ama bunun avantajıda zorlamadıkça kulaktan asla düşmüyo dün hava çok rüzgarlıydı kulaklığı taktım yerinden kıpırdamadı böyle avantajlarıda var

ibrahimduyarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spotify kullaniyorum ses konusunda bi sıkinti olmuyor bende açıcasi

wordormpeyyit26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aldım Samsung ıconx ama sesi çok az çıkıyor sebebi ne olabilir ki acaba bilgisi olan varmı

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bende aldım Samsung ıconx ama sesi çok az çıkıyor sebebi ne olabilir ki acaba bilgisi olan varmı
Müziğe göre değişiyor ama evet haklısın sesi biraz az ama temiz son ses müzik dinleyipte kulak cırmalayan kulaklık yerine daha az sesle temiz müzik dinlemeyi tercih ederim

burakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar gear iconx 2018 kulaklığı bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. 4-5 gün önce sporda iken sol tarafın sesi gitti ve sağ tarafa göre inanılmaz az geliyor. Hiç bir şekilde düşürme vs olmadı direk kulağımda iken ses birden gitti. Hatta ses yok denecek kadar az. Kulaklık ses ayarlarından mı diye baktım malesef olmuyor. Böyle bir şey başına gelen var mı? Var ise de nasıl çözüme kavuşturdunuz?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Merhaba arkadaşlar gear iconx 2018 kulaklığı bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. 4-5 gün önce sporda iken sol tarafın sesi gitti ve sağ tarafa göre inanılmaz az geliyor. Hiç bir şekilde düşürme vs olmadı direk kulağımda iken ses birden gitti. Hatta ses yok denecek kadar az. Kulaklık ses ayarlarından mı diye baktım malesef olmuyor. Böyle bir şey başına gelen var mı? Var ise de nasıl çözüme kavuşturdunuz?
Benmde sağ kulaklıktan az ses geliyordu içindeki siyah kaplamayı çıkarttım kendine geldi tıkanmış heralde

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Bluetooth dan konuşma yaptınız mı? Benimde istediğim konuşma sesinin kaliteli olması. Bazı kulaklıklarda sanki hoparlörden konuşuyormuşsun hissiyatı veriyor. Hiç deneme şansınız oldu mu, ya da hem konuşmak hemde müzik dinlemek için tavsiye edebileceğiniz Bluetooth kulaklık var mı?

burakemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar servise verdim 1 gün içerisinde geri iade ettiler. Ne yaptılar açıkcası bilmiyorum sol kulaklıktan az ses geliyordu.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
Hayırlı olsun, İyi günlerde kullanın :)