Gear icon x 2018 vs Jabra elit 65t

Bu konuyu okuyanlar

the_ugly36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 7 kullanıyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım. İleride muhtemelen Android e geçiş yapacağım. Bu iki kulaklık arasında sürekli gidip geliyorum. Tavsiyeniz nedir. Ergonomi ve batarya önemli..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Gear Icon X'i öneriyorum.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ben Jabra Elite 65T öneriyorum. Jabra Sound+ uygulamasıyla ekolayzer ayarlarını yapabilirsin. Sesli komut özelliği ile hem siri hem de google asistan ile çok rahat işlem yapabilirsin. Ses kalitesini de 6mm sürücü kullanmasına nazaran çok beğendim. Kulaklığa sahip değilim fakat yakın zaman önce deneyimleme fırsatı buldum. Kulaküstü bir kulaklık almazsam alacağım kulaklık bu diyebilirim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Iconx 2018 kullanıyorum ses performansından memnunum ama bi ara bisiklette müzik dinlerken ses bi anda gitti bağlantı koptu 2 3 gün kullanamadım sonra güncelleme geldi düzeldi şuanlık memnunum,spor yapan biriysen ıconx tek seçeneğin olmalı ,içinde 4gb hafıza var yaklaşık 1000 tane müzik atıp telefondan bağımsız bi şekilde dinleyebiliyosun ,üstündeki dokunmatik sensörler sayesinde elinle kulaklığı kontröl edebiliyosun;müzik değiştirebiliyosun yada aynı müziği başa alıp sesi azaltıp çoğaltabiliyosun gibi kısayollar var.Jebrayı hiç denemedim o yüzden yanlış birşey söylemeyim

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
İphone 7 kullanıyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım. İleride muhtemelen Android e geçiş yapacağım. Bu iki kulaklık arasında sürekli gidip geliyorum. Tavsiyeniz nedir. Ergonomi ve batarya önemli..

Airpodsu listeye eklememe sebebinizi öğrenebilirmiyim ?

the_ugly36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Airpodsu listeye eklememe sebebinizi öğrenebilirmiyim ?
Kulak içi silikonlu kulaklık tercihimdir. Airpods tasarımı ile de uzun bir kulaklık olduğu için kulağımdan sarksin istemiyorum. İcon x ve jabra biraz daha kulakta gizli kalabiliyor.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Airpods a o parayı vermek tamamen parayı çöpe atmak olur.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
2 haftadır gear icon x kullanıyorum şarj süresi ergonomi açısından çok iyi içinde 4 gb hafıza var bu yüzden sadece telefona bağlı bir cihaz değil ve gear uygulamasını telefonuna indirirsen ekolayzer ayarlarını ve ortam sesi ayarlarını(dışarıdaki sesi mikrofonla kulağına veriyor) açabilirsin.Telefonla konuşurken karşı taraf sesi net duyabiliyor kalabalık ve rüzgarlı ortamlar hariç. Ses kalitesi olarak senin kutudan çıkan earpodslarla aynı

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
2 haftadır gear icon x kullanıyorum şarj süresi ergonomi açısından çok iyi içinde 4 gb hafıza var bu yüzden sadece telefona bağlı bir cihaz değil ve gear uygulamasını telefonuna indirirsen ekolayzer ayarlarını ve ortam sesi ayarlarını(dışarıdaki sesi mikrofonla kulağına veriyor) açabilirsin.Telefonla konuşurken karşı taraf sesi net duyabiliyor kalabalık ve rüzgarlı ortamlar hariç. Ses kalitesi olarak senin kutudan çıkan earpodslarla aynı
Naptın hocam ben 6 aydır kullanıyorum ses performansı earpodsttan çok çok daha iyi,bundan öncede earpods kullanıyodum arada uçurum var

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Naptın hocam ben 6 aydır kullanıyorum ses performansı earpodsttan çok çok daha iyi,bundan öncede earpods kullanıyodum arada uçurum var
Ses kalitesini bir çözemedim birşeyler eksik ama orası kesin belki siz aydınlatırsınız beni

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ses kalitesini bir çözemedim birşeyler eksik ama orası kesin belki siz aydınlatırsınız beni
Müziğin ritmine göre değişiyor hocam ben genelde bass müzikler dinlediğim için çok memnunum ama tiz ağırlıklı sade bi müzik dinlersem memnun etmiyor

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Batarya olarak gear ıcon x 7 saate kadar müzik dinletiyor. Jabra elite ise 5 saate kadar. Icon x öneririm.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,075
Gear Icon X almanızı tavsiye ederim :)

ceday80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
gear icon x 2018 kullanıyorum memnunum