Gear icon x 2018 vs Jabra elit 65t

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İphone 7 kullanıyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım. İleride muhtemelen Android e geçiş yapacağım. Bu iki kulaklık arasında sürekli gidip geliyorum. Tavsiyeniz nedir. Ergonomi ve batarya önemli..

Ben Jabra Elite 65T öneriyorum. Jabra Sound+ uygulamasıyla ekolayzer ayarlarını yapabilirsin. Sesli komut özelliği ile hem siri hem de google asistan ile çok rahat işlem yapabilirsin. Ses kalitesini de 6mm sürücü kullanmasına nazaran çok beğendim. Kulaklığa sahip değilim fakat yakın zaman önce deneyimleme fırsatı buldum. Kulaküstü bir kulaklık almazsam alacağım kulaklık bu diyebilirim.

Iconx 2018 kullanıyorum ses performansından memnunum ama bi ara bisiklette müzik dinlerken ses bi anda gitti bağlantı koptu 2 3 gün kullanamadım sonra güncelleme geldi düzeldi şuanlık memnunum,spor yapan biriysen ıconx tek seçeneğin olmalı ,içinde 4gb hafıza var yaklaşık 1000 tane müzik atıp telefondan bağımsız bi şekilde dinleyebiliyosun ,üstündeki dokunmatik sensörler sayesinde elinle kulaklığı kontröl edebiliyosun;müzik değiştirebiliyosun yada aynı müziği başa alıp sesi azaltıp çoğaltabiliyosun gibi kısayollar var.Jebrayı hiç denemedim o yüzden yanlış birşey söylemeyim

2 haftadır gear icon x kullanıyorum şarj süresi ergonomi açısından çok iyi içinde 4 gb hafıza var bu yüzden sadece telefona bağlı bir cihaz değil ve gear uygulamasını telefonuna indirirsen ekolayzer ayarlarını ve ortam sesi ayarlarını(dışarıdaki sesi mikrofonla kulağına veriyor) açabilirsin.Telefonla konuşurken karşı taraf sesi net duyabiliyor kalabalık ve rüzgarlı ortamlar hariç. Ses kalitesi olarak senin kutudan çıkan earpodslarla aynı

2 haftadır gear icon x kullanıyorum şarj süresi ergonomi açısından çok iyi içinde 4 gb hafıza var bu yüzden sadece telefona bağlı bir cihaz değil ve gear uygulamasını telefonuna indirirsen ekolayzer ayarlarını ve ortam sesi ayarlarını(dışarıdaki sesi mikrofonla kulağına veriyor) açabilirsin.Telefonla konuşurken karşı taraf sesi net duyabiliyor kalabalık ve rüzgarlı ortamlar hariç. Ses kalitesi olarak senin kutudan çıkan earpodslarla aynı
Naptın hocam ben 6 aydır kullanıyorum ses performansı earpodsttan çok çok daha iyi,bundan öncede earpods kullanıyodum arada uçurum var