Garip Bir Hata

Bu konuyu okuyanlar

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bilmiyorum aranizda bu problemle karsilasaniz oldu mu?Yada cozumunu bulabildiniz mi hic.Bigisyarimin sabt suruculerini yada Flash Bellegi tikladigimda `CricketWorldCup.DLL` hatasi cikiyor ve surucuyu acmiyor.Ne zaman sag tusla `AC` diyorum o zaman artik aciliyor be dosyalarimi gorebiliyorum.Bunun sebebi nedir bilen var mi?Nerden geldi bu olay?Nasil temizleyebilirim?

http://www.howtogeek.com/howto/wind...lick-always-opens-search-in-windows-explorer/

Soyle bir adres buldum yaptim ama problem hala devam ediyor, surucuye yine giremiyorum :(

Yardimci olursaniz sevinirim...

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bu arkadaşımın başında vardı, c yada d ye çift tıklayınca bi hata çıkarıyodu girmiyodu, aç dediğin zaman giriyodu. üzgünüm pek yardımcı olamıcam çünkü sorun başkaydı ve format attık düzelmişti, ama araştirim bakim neden bu sorun...

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
NecronomicoN dedi ki:
bu arkadaşımın başında vardı, c yada d ye çift tıklayınca bi hata çıkarıyodu girmiyodu, aç dediğin zaman giriyodu. üzgünüm pek yardımcı olamıcam çünkü sorun başkaydı ve format attık düzelmişti, ama araştirim bakim neden bu sorun...

BU cevap pek isimi gormuyor, cunku bu bir is bilgisayari.yani asaga yukari butun bilgisyarlarda var.Format asaga yukari bircok probemin cozumu olabilir ama bu son yol olarak...Baska bir fikri gorusu olan arakdas varsa yardimlara acigim....