Garip altyapı hız sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhabalar Kayseride yaşıyorum. Alt yapım 10 megabit hız destekliyor. Yaşadaığım ilcede en fazla 10 hep diye düşünuyordum ama yanılmışım. Abimgil internet aldi hız testi yaptım ve 20 megabit hız aldılar. Online alt yapı sorgulama ekranından sorgulama yaptım işin garip kısmı bu Abimgil bize 750 metre uzaklıkta abimgilin apartmanı seçtiğimde alt yapı 35 megabit gösteriyor bizim apartmanı seçiyorum en fazla 9 megabit. Bir akrabamdan yine hız testi yaptım oda aynı şekilde 23 22 megabit hız alıyor o da bize en fazla 2 3 km uzaklıkta ikisin ortasında biz varız bizim alt yapı 9 onların kı 35 destekliyor. Bunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor Turk telekoma dilekceyi nereden nasıl veriyoruz. Yaşadığım ilcede 35 megabit destekleyen alt yapı var ben 10 megabit hız alıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Mois

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Demek ki senin bölgende VDSL yok ve santrale uzaksın.

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Valla TT gelipte sana bu işi yapmaz. Çoğunluk bulman lazım. imza vs. topla öyle başvuru yap daha etkili oluyor.

Mois

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bağlı olduğun kabinde fiber dönüşüm yapılması gerek, bununla ilgili en net bilgiyi altyapı birimine giderek alabilirsin.

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Valla TT gelipte sana bu işi yapmaz. Çoğunluk bulman lazım. imza vs. topla öyle başvuru yap daha etkili oluyor.
İmza toplarım mahalle şikayetci zaten 15 20 imza halledermi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bağlı olduğun kabinde fiber dönüşüm yapılması gerek, bununla ilgili en net bilgiyi altyapı birimine giderek alabilirsin.
Turk telekom il müdürliğünde mi olur orası?

Son düzenleme:

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
TT mi fiber satacak... SUPERONLINE'na git o daha çabuk gelir...