Gaming Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ben 6000 ve 7000 tl arası bütçeli bir oyuncu bilgisayarı istiyorum hangisini tavsiye edersiniz casper excalibur iyimi dell 7577 nasıl msi önerirseniz hangi modeli şimdiden teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fiyatı yanlış yazdım en fazla 6000 üstüne daha ekleyebilirim

Son düzenleme:

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben bir ailemle konusuyum bunun dışında önerebileceğiniz bilgisayar varmı ağırlıklı oyun oynuyorum

Birde bu modelde ekran kartı değiştirme varmı

Isınma sorunu varmı kasanın malzemesi nedir

B
Ben bir ailemle konusuyum bunun dışında önerebileceğiniz bilgisayar varmı ağırlıklı oyun oynuyorum

Birde bu modelde ekran kartı değiştirme varmı

Isınma sorunu varmı kasanın malzemesi nedir

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Laptoplarda ekran kartı değişmez. Bunun yanında kasası metal ayrıca ısınma sorunu yoktur.

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Laptoplarda ekran kartı değişmez. Bunun yanında kasası metal ayrıca ısınma sorunu yoktur.
Peki bu modelle 7577 arasındaki fark nedir ona göre almayı düşünüyorum

Casper excalibur un 1060 lı modeli ile arada 7577 ve sizin verdiğiniz linkteki model ile arada kaldım

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Peki bu modelle 7577 arasındaki fark nedir ona göre almayı düşünüyorum

Casper excalibur un 1060 lı modeli ile arada 7577 ve sizin verdiğiniz linkteki model ile arada kaldım
Casper'dan olabildiğince uzak durun mümkünse. Bunun haricinde 7577 ile işlemci farkı var. 8. nesil işlemciye sahip piyasadaki nadir ürünlerden Dell G5.

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizin sayenizde g5 almayı düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sizin sayenizde g5 almayı düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler
Rica ederim. 7567 ile başlayan serinin 3. ürünü Dell G5 ve gerçekten fiyatına göre çok temiz cihaz. Hani bu ürünü benim bu işten bir gelirim olduğu için önermiyorum sadece gerçekten iyi olduğu için insanlarında o kadar para vermişken kaliteli ürün almasını istiyorum :)

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizce bu bilgisayar beni 6 yıl götürebilirmi

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kapanmış konuyu tekrardan açıcam ama belki biliyorsunuzdur pick it cihazları var benim bir arkadaşımın dell laptopu pickit cihaxının içerisindeki bilgilerin bir kısmını sildi o yüzden biraz teredlütlüyüm.oyun dünyası bakımından 6 yıl boyunca ilerletebilirmi?

Yoksa monster tulpar serisimi?

Son düzenleme:

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Kapanmış konuyu tekrardan açıcam ama belki biliyorsunuzdur pick it cihazları var benim bir arkadaşımın dell laptopu pickit cihaxının içerisindeki bilgilerin bir kısmını sildi o yüzden biraz teredlütlüyüm.oyun dünyası bakımından 6 yıl boyunca ilerletebilirmi?

Yoksa monster tulpar serisimi?
kendi zevkine göre alabilirsin. DELL de MONSTER da güzel markalar.

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Monsterın 1060 lı modelleri çok pahalı

Yardımcı olabilirmisiniz?

Son düzenleme:

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sağolun peki iki bilgisayarda benzer değilmi yani iş zevk meselesine kalıyor

Bu arada msi lar ne kadar şöyle 6 yıl götürebulecek bir bilgisayar modeli varmı?

Son düzenleme:

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu arada sağolun ve bütçe 8000 tl ye çıktı

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bu arada sağolun ve bütçe 8000 tl ye çıktı
MSI 1060 LI makineyi 8 binde kurtarmıyor en az 10 bin.ben olsam msı alırım. ne ekran kartı farkına bakarım ne işlemciye ama böyle yazınca sürekli açıklama yapmam gerekiyor kısaca yazıyım açıklama yapmıyacagım. ASUS kullandım//(KISA süreli) monster,dell,lenovo kullandım. MSI ı kullanınca aşık oldum. i7 li Asus x550vx-dm277dc laptop umu sattım ve MSI gp62m-leopard aldım. i5 li ve gtx1050 li. yani benim için.
MSI = KALİTE ama siz donananım üstünlügü arıyorsanız. gtx 1060 lı monster dell asus lenovo istediginizi alabilirsiniz.
MSI serileri leopard<raider<stealth<titan olarak ilerler. ve bu atacagımın serisinın bir adı yok sanırım.
MSI GL73 8RD-275TR Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
leopard pro isterseniz = MSI GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB Fiyatı

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizide gece gece yordum kusura bakmayın açıklamalarınız için teşekkürler benim aslında donanım üstünlüğü istememin nedeni ilerki senelrde kullanmak istemem msi kullanan kişilerin yorumu hep olumlu bende almak isterdim ama bütçe içerisinde 1060 lı msi ne yazıkki yok ama genede sağolun önerebileceğiniz en iyi modeli atabilirmisiniz msi'ın.

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Sizide gece gece yordum kusura bakmayın açıklamalarınız için teşekkürler benim aslında donanım üstünlüğü istememin nedeni ilerki senelrde kullanmak istemem msi kullanan kişilerin yorumu hep olumlu bende almak isterdim ama bütçe içerisinde 1060 lı msi ne yazıkki yok ama genede sağolun önerebileceğiniz en iyi modeli atabilirmisiniz msi'ın.
aşagıdaki seçenekler donanıma bakmıyorsanız. leopard pro. donanıma bakıyorsanız. MSI GL73
MSI serileri leopard<raider<stealth<titan olarak ilerler. ve bu atacagımın serisinın bir adı yok sanırım.
MSI GL73 8RD-275TR Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
leopard pro isterseniz = MSI GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB Fiyatı[/QUOTE]

Promachin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu arada temmuz ayında alacağım sizce fiyatlar düşermi

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bildigimiz üzere fiyatlar dolarla orantılı ve suriye ye operasyon durumları var. dolar yükselebilir. buna orantılı fiyatlarda.
diger yandan rtx li makineler çıktı GTX lilerin fiyatları indirime gidecektir. ama uzun vadede sürebilir.
yani kısacası bence önümüzdeki 3-5 ay yüksek olur. sonra duruma göre indirim ve düşüşler.