GamePower Warlock Mu ? Mirana mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Malum Kasım ayı indirim ayıdır. Bir çok oyuncu ekipmanı satan siteyi takip et kendine uygun bir ürün çıkar illaki.
Kasım ayında almayacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Malum Kasım ayı indirim ayıdır. Bir çok oyuncu ekipmanı satan siteyi takip et kendine uygun bir ürün çıkar illaki indirimlerde. 11.11 var Çin'de orayada bakabilirsin. Black Friday indirimleri de ilgi çekicidir.
neyse bu iş böyle olmayacak YouTube ye bakmak gerekir

Son düzenleme:
Valla sana ne diyeyim bilmiyorum. İndirim kovalamak en mantıklısı senin durumunda birisi için yoksa al Çinli markalardan bir ürün eminim ki sorunsuz kullanırsın. Benim daha sorun yaşadığım bir ürün çıkmadı. Hatta Motospeed K87S diye minnak bir klavye var o kadar seçenek arasından bir kaç aydır onu kullanıyorum.

Malum Kasım ayı indirim ayıdır. Bir çok oyuncu ekipmanı satan siteyi takip et kendine uygun bir ürün çıkar illaki indirimlerde. 11.11 var Çin'de orayada bakabilirsin. Black Friday indirimleri de ilgi çekicidir.
Bunları Alacağım galiba

Valla sana ne diyeyim bilmiyorum. İndirim kovalamak en mantıklısı senin durumunda birisi için yoksa al Çinli markalardan bir ürün eminim ki sorunsuz kullanırsın. Benim daha sorun yaşadığım bir ürün çıkmadı. Hatta Motospeed K87S diye minnak bir klavye var o kadar seçenek arasından bir kaç aydır onu kullanıyorum.
https://www.incehesap.com/uye/sepet.php

Son düzenleme:
Açıkçası keyfin bilir. Daha fazla konuyu uzatmaya gerek yok. Kafanda yapmışsın sen alışverişi zaten bana laf düşmez bu saatten sonra.
Kardeş o zaman sen yap.

Klavyeyi belirle:

Mouse Pad belirle:

Kulaklık belirle 7.1 veya mouse:

Ürünler aynı markadan istiyordum ancak her ürünün kulaklıpı iyi veya mousesi iyi değil öyle değilmi ? sen bana öner n11 den olursa sevinirim.

Kardeş o zaman sen yap.

Klavyeyi belirle:

Mouse Pad belirle:

Kulaklık belirle 7.1 veya mouse:

Ürünler aynı markadan istiyordum ancak her ürünün kulaklıpı iyi veya mousesi iyi değil öyle değilmi ? sen bana öner n11 den olursa sevinirim.
450 Tl yi aşmasın

Son düzenleme:
Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
_TR_Anıl_Topsakal_ Klavye / Fare 0
B Klavye / Fare 3