Gamepower Warlock Mekanik Klavye incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

bilgisayarehberi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar,
Türkiye’nin En Ucuz Mekanik Klavyesi Gamepower Warlock İncelemesini yaptık
Alttaki linkten detaylı incelemeye ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin En Ucuz Mekanik Klavyesi Gamepower Warlock İncelemesi | Bilgisayar Rehberi

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
"Sonuç
Gamepower Warlock klavye fiyatına göre alınabilecek piyasadaki en uygun fiyatlı mekanik klavyedir. Dezavantaj olarak renklerin RGB olmaması diyebiliriz ancak görünümü neredeyse RGB’yi andırıyor muadilleri 30 – 40 dolar daha pahalıya satılmaktadır. Bu klavyeyi alınca aklınızda 3 ay sonra bozulur endişesi olmasın ki zaten distrübütörü sağlam bir firmadır gamepower ürünlerine daha önceki deneyimlerimizden bildiğimiz kadarı ile daha fazla özen gösteriyor. Ucuz ve sağlam bir mekanik klavye arıyorsanız bu klavye dışındakilere bakmanıza gerek yoktur."
Güldüm. RGB olmaması bir dezavantaj değildir. Belli ki kullanılan switchin markasını bilmiyorsunuz gerekli araştırmaları yaparak videoyu çekerseniz daha faydalı olur. Motospeed'in kullandığıyla aynıydı galiba gibi saçma bir cümle olmuş. Daha iyisini kullanmayana yetecek bir üründür ama "Ucuz ve sağlam bir mekanik klavye arıyorsanız bu klavye dışındakilere bakmanıza gerek yoktur" neye göre veya kime göre gerek yok? İnceleme olmamış pek inşallah diğer yazılara diyorum.

bilgisayarehberi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güldüm. RGB olmaması bir dezavantaj değildir. Belli ki kullanılan switchin markasını bilmiyorsunuz gerekli araştırmaları yaparak videoyu çekerseniz daha faydalı olur. Motospeed'in kullandığıyla aynıydı galiba gibi saçma bir cümle olmuş. Daha iyisini kullanmayana yetecek bir üründür ama "Ucuz ve sağlam bir mekanik klavye arıyorsanız bu klavye dışındakilere bakmanıza gerek yoktur" neye göre veya kime göre gerek yok? İnceleme olmamış pek inşallah diğer yazılara diyorum.
Dostum o video benim çektiğim bir video değil youtuber bir arkadaş rica etti yazının sonuna koyarmısın diye bende kabul edip koydum. Bu arada insanlar genellikle RAINBOW yerine RGB tercih ettikleri için bunu dezavantaj olarak değerlendirdim. Son olarak klavyeyi kullansan 400 liralık klavyelerden bir farkı olmadığını rahatlıkla anlayabilirsin. Bu yüzden bunun dışındaki klavyelere bakmanıza çok fazla gerek yok gibi bir yazı yazdım.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Dostum o video benim çektiğim bir video değil youtuber bir arkadaş rica etti yazının sonuna koyarmısın diye bende kabul edip koydum. Bu arada insanlar genellikle RAINBOW yerine RGB tercih ettikleri için bunu dezavantaj olarak değerlendirdim. Son olarak klavyeyi kullansan 400 liralık klavyelerden bir farkı olmadığını rahatlıkla anlayabilirsin. Bu yüzden bunun dışındaki klavyelere bakmanıza çok fazla gerek yok gibi bir yazı yazdım.
Kullandım zaten. JD 610'da kullandım hatta çeşitli Motospeed klavyelerini de kullandım K87S ve CK108 gibi. Corsair K70'de, Cooler Master MasterKeys MH750'de, HyperX Alloy Elite RGB'de kullandım pahalı dersen. Lütfen pek fikriniz olmadığı konusunda fikir beyan ederken daha yuvarlak cümleler kullanın. Yanlış yönlendirmedir bunlar. Fiyatıyla alakalı RGB veya Rainbow olayı :) RGB fiyat arttıran etkendir.