Gamepower Phoenix Sağ ve Sol Tuşa Aynı Ayna Basıldığında Farklı Moda Geçmesi

Bu konuyu okuyanlar

taskannn_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bugun Gamepower Phoenix adlı mouse elime ulaştı. Fiyatına gore sunduğu performans güzel beğendim fakat benimle aynı fareyi kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Farenin sağ tuşu sol tuşu ile aynı anda bastıgımda başka renk modlarına geçiyor bu problemi nasıl çözebilirim?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Belki problem değil özelliktir ;)

taskannn_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Belki problem değil özelliktir ;)
zaten başka bir alternatif göremedim fakat mesela oyun esnasında sağ tuşa basılı tutarken sol click yapmam gerektiginde renk değişiyor buda bende birazcık takıntı yaptı bunu nasıl kapatabilecegimi bulamadım sadece software programındada birşey bulamadım :)

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Işıkları komple kapamayı denesen nasıl olur. İşe yarayabilir yada tüm modlara siyah rengi tanımla geçiş yapsa da yanmaz.

taskannn_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Işıkları komple kapamayı denesen nasıl olur. İşe yarayabilir yada tüm modlara siyah rengi tanımla geçiş yapsa da yanmaz.
problem dedigim kısım tam burda başlıyor mesela software programından rgb modu speed hızını ayarlıyorum veya kapatıyorum fakat sağ kliğe basıp sol kliğe basılı tutunca tekrar ışıklar arası geçişler yapmaya başlıyor. Özellik desem bunun bi kapatma özelliği olması lazım oda yok yada diyelim özellik bunu neden fareye kısayol olarak click tuşlarına atasınlar diye düşündüm ama bir anlam veremedim.