Gamepower Luna Mikrafon DVD Kalitesi Olmuyor?

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar selamlar. 2 hafta önce bu kulaklığı aldım ve videolarını izlerken çoğu videosunu çeken insan mikrafon kaltiesi DVD kalite yaparak efsane bir ses aldı. Fark çok barizdi bende yapmak istedim fakat bir türlü yapamıyorum böyle bir sorun çıkıyor tamam dediğim de uyarı vs. gidiyor tekrardan mic özelliklerine gelip o sekmeye geldiğimde CD kalitesi olarak gözüküyor. Sizce sorun nedir?

Pc'ye format attım
Güncellemeleri yaptım
Drive booster ile driverleri yükledim hallettim ama hala böyle lütfen yardım edin.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    270.8 KB · Görüntüleme: 568

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Arkadaşlar selamlar. 2 hafta önce bu kulaklığı aldım ve videolarını izlerken çoğu videosunu çeken insan mikrafon kaltiesi DVD kalite yaparak efsane bir ses aldı. Fark çok barizdi bende yapmak istedim fakat bir türlü yapamıyorum böyle bir sorun çıkıyor tamam dediğim de uyarı vs. gidiyor tekrardan mic özelliklerine gelip o sekmeye geldiğimde CD kalitesi olarak gözüküyor. Sizce sorun nedir?

Pc'ye format attım
Güncellemeleri yaptım
Drive booster ile driverleri yükledim hallettim ama hala böyle lütfen yardım edin.
Driver Booster kullandıysan öncelikle o sistemi baştan kur tek diyeceğim bu.

Reaksiyon puanı
16,118
ayardan kaliteyi sen seçiyorsun nasıl oluyor? anlatması zor windows yok bende ...

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kulaklıktan memnun musun? gamepower ürünlerini uzun süredir takip ediyorum. Almayı düşünüyorum bende.