Gamepad öneriniz var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mert0_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar pc de oynamak için bildiğiniz gamepad var mı? Ben internette biraz araştırdım ama her konsolun kötü yorumları vardı. Ben nornalde ps kumandalarına alışkınım. Ama internette herkes xbox gamepadleri övüyor. Sizce hangi modeli almalıyım.Kullandıgınız önerdiğiniz gamepad varsa lütfen yazın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
İnsan her türlü şeye alışabiliyor. Zamanla alışacaksınız..
xbox ın kaliteli oldugunu biliyorum ama dedigim gibi ps kollarına alışkınım. Sizce kolayca alışırmıyım xbox gamepadine?

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Xbox Kolu Alabilirsin Çok Rahat Ama Ben Dualshock 4 Tavsiye Ederim

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar pc de oynamak için bildiğiniz gamepad var mı? Ben internette biraz araştırdım ama her konsolun kötü yorumları vardı. Ben nornalde ps kumandalarına alışkınım. Ama internette herkes xbox gamepadleri övüyor. Sizce hangi modeli almalıyım.Kullandıgınız önerdiğiniz gamepad varsa lütfen yazın.
Ben logitech 710 ve 4 senedir sorunsuz kulaniyorum kablosuz ve geri bildirim titresimi var. Bi goz gezdirmeni oneririm

Mert0_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Xbox one s gamepad aldım gayet iyi tavsiye ederim telefon,tablet,pc her yere baglanıyo. Ama bluetooth suz olmuyor. Neyse ki bende vardı. Sorunsuz çalışıyo şimdilik

Mert0_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
teşekkür ederim hepinize.