galaxy tab 3 10.1 modeli tabletim açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

hamdix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bideo izlerken tablet kapanip açıldı sonra samsung yazisi yanip yanip sondu surekli 3 saat oldu acilmadi 3tus kombini ile hard reset attim gene aynsii oldu bi acilmadi sarji bitti sarj ettim açılmasını bekledim olmadi su an sarj olduguna dair tepki bile vermiyor sarj oluyor işareti çıkardı ods yok yardim edin lutfennn

hamdix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya eskimiş olabilir mi?
sanmıyorum ya gayet uzun gidiyodu şarji sikınti yoktu bi anda oldu tableti zmaninda 1400 e bana almişlardi cok seviyodum teknik açıdan berbat bi cihazdi ekrani kaliteliydi film flan izlerdim ama şu an bu halde napcam bilmiyorum

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Yeni batarya deneyin.Belki faydası olur.Batarya almadan önce deneyin.

eeerrrriiik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya alakası yok yazılım atacan samsung tab 3 10.1 yazilim googlede var indir odin ile atacan dowload mode alacan yazılım attın duzelmediyse twrp yuklucen twrp girip hard reset atacan sonra backup yapip yedeklicen sonrada restore ile yuklicen bu sekilde kullanarak sistemi duzeltir bu yuzdeyuz etkili hatta ilk önce twrp dene olmazsa yazilima gecersin

Son düzenleme:

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Batarya alakası yok yazılım atacan samsung tab 3 10.1 yazilim googlede var indir odin ile atacan dowload mode alacan yazılım attın duzelmediyse twrp yuklucen twrp girip hard reset atacan sonra backup yapip yedeklicen sonrada restore ile yuklicen bu sekilde kullanarak sistemi duzeltir bu yuzdeyuz etkili hatta ilk önce twrp dene olmazsa yazilima gecersin
Onu nasıl yapacak.Bilmiyorsa tab.Brick olacak.En iyisi teknik servise git yada anlayan birine götür.

hamdix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Onu nasıl yapacak.Bilmiyorsa tab.Brick olacak.En iyisi teknik servise git yada anlayan birine götür.
abi onu biliyorum sıkıntı deilde pc yok bende bide onu yapmam cok surer en iyisi servis dogru diyorsun