Galaxy s8 mi yoksa iphone 7 mi?

Galaxy S8 mi Yoksa iPhone 7 mi?

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

atakannkaya29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy s8 iphone 7'den kat kat daha performanslı üstün özelliklere sahip kameradan tut tasarıma kadar pil performansı hızlı şarj gibi vs şeylerde daha önde kısacası galaxy s8 almanı öneririm

Reaksiyon puanı
60
Galaxy s8 iphone 7'den kat kat daha performanslı üstün özelliklere sahip kameradan tut tasarıma kadar pil performansı hızlı şarj gibi vs şeylerde daha önde kısacası galaxy s8 almanı öneririm
Performans dışında diğer söylediklerinize katılırım. Performansta ise tabiki iPhone 7

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Performansta ise tabiki iPhone 7
Performans olarak çok yakınlar. Hatta iPhone 7'de 2gb Ram var ve ileride sıkıntı çıkarır. Apple'ın her yeni güncellemeyle telefonlarını yavaşlattığını düşünürsek S8 performansta ileride daha da üstün olacağı ortada.
Ayrıca 10nm üretim sureci sayesinde pil performansi ve isi gibi konularda önde.
Herkese merhaba,hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum
Kesinlikle S8. 7'den s8'e göre memnun kalabilecegin tek nokta (bana gore) stereo hoparlör olur.

Reaksiyon puanı
60
Ahh ahh şu oreo adam gibi bir gelsede yoo Iphone 7 daha hızlı diyen uygulama açılım hızcıları sussa...
Bu adamın hiçbir videosunda iPhone galip çıkmıyor zaten. Güvenmiyorum ve inanmıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://youtu.be/M6c0BhwnxIo
Al bak iPhone X'a gerek bile yok. 8 plus Androidin zirvedeki sahibinin içinden geçiyor

Son düzenleme:

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba kardeşim. Samsung akıllı telefon piyasasının en iyisi bence. Iphone 7 ile s8 arasında kalma S8 i al hiç düşünme.

Son düzenleyen moderatör:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
7 Plus desen belki belki düşünebilirdim ama ikisi arasında S8 sulu götürür, susuz getirir.

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
O fotoğraflardaki fark ekran farkından olmasın bilgisayar ekranından bakmak lazım iki fotoğrafa da. Note 8’in daha iyi olmadığı kameradan S8 Plus mı daha iyi olacak?
Evet ekrandan olabilir bunu en yakın zamanda bilgisayar ekranında test Edip sonuçları sana yazacağım kardeşim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone 7 nin tek avantajı stereo hoparlör olması kaldıki s8 in ses çıkışıda kuvvetli üzmez s8 varken iphone 7 alınmaz