Galaxy S7 Edge'yi Nereden Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar s7 e bakarken s7 edgenin fiyatı gözüme çarptı 2 sitede sizlere birkaç sorum olacak.
s7 edge ekranı s7 e göre daha kolay mı kırılıyor?
büyük ekran seviyorum ama s7 de pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum sizce hangisini almalıyım
ve sizce şu 2 site ne kadar güvenilir siz olsanız bunlardan alır mıydınız veya hangisinden alırdınız? garantide falan sıkıntı çekermiyim?
Samsung Galaxy S7 Edge (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Siyah Cep Telefonu

goldun gebzede ki maazası kapandı batabilir mi sizce? izmit ncity de maazası var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim gördüğüm S7 edge dış cami daha narin ama içteki ekranı daha. İyi koruyor
Gold batsa bile Samsung tr garantisi altindasin
Hepsi buradan mavi renk S7 edge öneriyorum ben

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim gördüğüm S7 edge dış cami daha narin ama içteki ekranı daha. İyi koruyor
Gold batsa bile Samsung tr garantisi altindasin
Hepsi buradan mavi renk S7 edge öneriyorum ben
renkleri sadece gümüş rengini görme fırsatım olmadı diğer renkleri görmedim ama siyah alırım büyük ihtimal sence teknosa gibi sitelerde 3600 tl iken buralarda niye bu fiyat sıkıntı çıkmasın?

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
renkleri sadece gümüş rengini görme fırsatım olmadı diğer renkleri görmedim ama siyah alırım büyük ihtimal sence teknosa gibi sitelerde 3600 tl iken buralarda niye bu fiyat sıkıntı çıkmasın?
bazen kampanya yapıyorlar.bende n11 den Türkıye garantili sıfır açılmamış uygun fiyata almıştım.ama şuan telefonda sıkıntı yaşıyorum o ayrı.ama fiyatıyla alakalı olduğunu sanmıyorum.almayı düşünuyorsanız bence hiç kaçırmayın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Internet üzerinden uygun fiyata satmazsa cihaz satmaz gider magazadan alırsın

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

S7 edge modelinin ekrani dayanaklik konusunda s7 modeline gore daha hassas. Dusmelerde genellie yanal darbelere maruz kaliyor cihazlar. S7 edge modelininde yanlarinda ekran cami oldugu icin bu dogrudan cama darbe oluyor. Ayrica telefon camlari temperli cam grubuna girdigi icin dogrudan yuzey alanina yapilan darbelere dayanikli ama yanal darbelere karsi cok kirilgandir. Bu noktada tercih sizin. Ama olacak olduktan sonra s7'de de ayni sorun olur. Nasip kısmet.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
S7 edge alıcaksan Buff ekran koruyucu ve Spigen kılıf almalısın dostum. Ama buda %70 80 korur anca

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Gold eski teknoloji marketlerinden. Gayet guvenilir. Edge ekran dusmelere karsi biraz daha hassas oluyor. Ben butcem olsa Edge tercih ederdim.

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bazen kampanya yapıyorlar.bende n11 den Türkıye garantili sıfır açılmamış uygun fiyata almıştım.ama şuan telefonda sıkıntı yaşıyorum o ayrı.ama fiyatıyla alakalı olduğunu sanmıyorum.almayı düşünuyorsanız bence hiç kaçırmayın
hocam camı kolay kırılır diye tırsıyorum sence s7 e göre kolaymı kırılır camı ? daha mı sağlamdır?
--- Gönderi Güncellendi ---
Gold eski teknoloji marketlerinden. Gayet guvenilir. Edge ekran dusmelere karsi biraz daha hassas oluyor. Ben butcem olsa Edge tercih ederdim.
tüm maazalarını kapatmış sadece online satışı var iflas falan ederse ortada kalmıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
hocam camı kolay kırılır diye tırsıyorum sence s7 e göre kolaymı kırılır camı ? daha mı sağlamdır?

tüm maazalarını kapatmış sadece online satışı var iflas falan ederse ortada kalmıyım?
Cihaz samsung TR garantili benim bildğim samsung mağazasına gidip versen yine bakıyorlar

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60

Iflas etse bile garanti konusunda sizi Samsung Turkiye alakadar eder merak etmeyin.