Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
garantisi olanlar ve ileride satmayı düşünenler ROOT İŞİNE GİRMESİN. Sonra işman olursunuz

telefona defaultda gelen silinmeyen uygulamaları silebilmek için root yapmayı düşünenler varsa root yapmadan da silmenin bir yolu var. Package disable uygulamasını kuruyosunuz o kadar. paralı bir uygulama ama apk'sını bulmak mümkün. tavsiye ederim.

telefona defaultda gelen silinmeyen uygulamaları silebilmek için root yapmayı düşünenler varsa root yapmadan da silmenin bir yolu var. Package disable uygulamasını kuruyosunuz o kadar. paralı bir uygulama ama apk'sını bulmak mümkün. tavsiye ederim.
Sadece durduruyor o uygulama aynisini sizde elle yapabilirsiniz

uygulama menüsünde görünmüyor hocam, aynı şey değil. durdurduğum bi uygulamanın kafasına göre pil ve ram tükettiğini hale görebiliyorum ama bu uygulamayla tamamen tarihe gömüyosun.
Peki uygulamalarin .lib lerinden .jar larindan kurtulabiliyor musunuz. Asil sisteme yuk olan bunlar mesela s8 port romun birinde iris tarayicinin servisi gelistiricinin gozunden kacmisti. Ve bu servis yuzunden ayarlara girerken 3 sn lik gecikme meydana geluyordu. (Note 5 icindi sanirim rom xda da okumustum) yani gercek verim icin root sart ama buda is gorur

Yaa lanet olsun ne kaldırabiliyorum ne başkasını yükleye biliyorum yeni güncelleme gelmiş onuda yüklemiyo şimdi launcher