Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Adeta bir donanım canavarı olan Galaxy s6 ve s6 edge kullanıcıları soru, sorun görüş ve önerilerini buradan dile getiriyor.

Teknik Özellikleri :

İşlemci : 14 nanometre 64 bit Exynos 7 Octa

Ram : 3 GB LPDDR4

Depolama: 32 GB, 64 GB ve 128 GB Micro sd desteği yok

Arka kamerası : 16 megapiksel, ois f1.9 diyafram
Ön kamera: 5 mp f 1.9

Ekran :Super AMOLEDb 5.1 inç 2560×1440 piksel

Boyut :6.8 mm kalınlığında ağırlığı 138 gram (Galaxy S6 Edge : 7 mm, 132 gram)

Batarya : 2550 mAh

Diğer : arka ve ön Gorilla Glass 4 koruma, ultra hizli depolama birimi, yan çerçeve metal hızlı ve kablosuz şarj

Renkler : beyaz, siyah, altın sarısı renk seçenekleri olacak, mavi renk Galaxy S6’ya özel, yeşilrenk ise Galaxy S6 Edge’ye

Bu sefer Samsung bana göre galaxy s6 ve s6 edge ile güzel iş çıkarmış ancak fiyatı da önemli.

evet güzel bunlar en çok edge hoşuma gitti ayrıca gorilla glas 4 üde ekle özelliklere arka ve önde var .... ben alsam edgeyi alırım hemde altın güzel duruyor....

Tys23

Gakkoş
Edge güzelde fiyatlar abartı zaten vergi manyağı bi ülkeyiz 1 sene sonra 1,500 lere düşerse fiyatı alınır .

S6 için 3000 diyolar. Ben olsem almam ki. Forever Apple <3

İphone gibi içi boş cihaz 1400den fazla etmez s6 dolu dolu bir cihaz olmasına rağmen 1600 den fazla etmez s6 edge de sırf farklı olduğu için onada 1700 den fazlası zarar.Ne la sanki nedir 3000 liraya manyak notebook geliyor.

İphone gibi içi boş cihaz 1400den fazla etmez s6 dolu dolu bir cihaz olmasına rağmen 1600 den fazla etmez s6 edge de sırf farklı olduğu için onada 1700 den fazlası zarar.Ne la sanki nedir 3000 liraya manyak notebook geliyor.
Ekonomiden haberiniz yok mu? Dolar 2.50 tabi 3 bin olur Orta seviye cihaz değil bu premium cihaz.

Hayatınızda hiç iphone kullandnız mı ki bu kadar kesin konuşuyorsunuz? Ben samsungun bazı modellerini kullandım hepsi de berbat. Note 4 istisna tabiki. İlk defa samsungda beğendiğim bir telefon. Fiyat ne kadar 2200 tl civarı. S6 nın note 4 ten ne gibi bir farkı varda yaklaşık 800 tl fiyat açığı olsun? Apple urunlerini gayet kaliteli uretiyor. Tek sıkıntısı yeni surum çıkardığında eski cihazları ilk başta dusunmuyorlar. Ama duzeltiyorlar. Samsung bi guncellemeyi çıkaramadı. Çıkarsa da polonyadan başlıyor. İos tüm dünyada aynı anda yayımlanıyor.

Hayatınızda hiç iphone kullandnız mı ki bu kadar kesin konuşuyorsunuz? Ben samsungun bazı modellerini kullandım hepsi de berbat. Note 4 istisna tabiki. İlk defa samsungda beğendiğim bir telefon. Fiyat ne kadar 2200 tl civarı. S6 nın note 4 ten ne gibi bir farkı varda yaklaşık 800 tl fiyat açığı olsun? Apple urunlerini gayet kaliteli uretiyor. Tek sıkıntısı yeni surum çıkardığında eski cihazları ilk başta dusunmuyorlar. Ama duzeltiyorlar. Samsung bi guncellemeyi çıkaramadı. Çıkarsa da polonyadan başlıyor. İos tüm dünyada aynı anda yayımlanıyor.
İşte hepsinin fiyatı fazla ben olaya şöyle yaklaşıyorum yarın öbürgün zenfone 2 gelsin en fazla 1300 lira onun iphonedan farkı ne 2si de sana akıllı telefon deneyimini sunmuyor mu ikiside seni 2 yıl götürür ki kimse artık 2 yıl bile kullanmadan değiştiriyor hadi samsungta birçok özellik eklenmiş birkaç yüz lira daha fazla ver al edgenin tasarımı hepsinden farklı ona ekle biraz fark ama 3000 lira nedir nedir yani 1700 liralık fark neye veriyorum ben o farkı ? 6 plus yapıyor adam çift pencere özelliği yok kalem yok kazulet gibi gereksiz büyük tabak gibi telefon bide 3000 lira bana mantıklı gelmiyor açıkçası.3000 liraya bugün harika bir notebook geliyor telefonların bu seviyede olması normal değil.Neymiş efendim android ömrü 1 yılmış ben kendim 1.5 yıldır g2 kullanıyorum hala ilk günkü gibi her işimi görüyor eskisi gibi kalmadı artık rekabet var ucuz telefonda üst donanım var seni götürüyor yarı yolda bırakmıyor eskiden 512 ram 1 gb ram götürmüyodu şimdi 2 gb ram lar işlemciler uçmuş durumda.

heyecanla bekliyorum.. insallah alicam hemen. kamera, parmak izi, işlemci, disk, ram, ekran, kasa herşey yenilik.. hala nasıl bilinçsizce eleştiriyorsunuz anlamıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung mu ? ASLA! Güncelleme Desteği Rezalet. Dayanıksız. Kendileri Zaten Resimde Belirtmişler %92 Batarya :) Virus DETECTED :D 612MB Ram Boş(3gbden), %72 Yer Dolu :D . Kendileri Bile Biliyor :)

Samsung mu ? ASLA! Güncelleme Desteği Rezalet. Dayanıksız. Kendileri Zaten Resimde Belirtmişler %92 Batarya :) Virus DETECTED :D 612MB Ram Boş(3gbden), %72 Yer Dolu :D . Kendileri Bile Biliyor :)
Güncelleme desteği konusunda nasıl rezalet? Samsung Galaxy S4 Note 3'e falan Lollipop 5.1 verileceğini açıkladı daha bir sürü cihaz var.

Dayanıksızlık konusunda haklısın plastik kullanıyordu ama Note 4 ve diğer çıkarttığı telefonlarda malzemesini değiştirdi artık sağlam.

Bataryayı anlayamadım? 18 saat kullanım var diyor fullersen.

Ram olarak gayet normal neden takıldınız bu duruma? Androidi iosmu sandınız?

Önce androidin çalışma mantığını araştırın neden bu kadar fazla ram kullandığını anlayacaksınız bide ios'u araştırın. Benim iphone 5s'de şu anda boşta 600mb civarı ram var ve telefonumun ram'i 1GB.

Bu samsung cihazında 3gb var neden 600mb boşta? biraz araştıralım üyeleri yanlış bilgilendirmeyin, androidin çalışma mantığı çok farklı.

Güncelleme desteği konusunda nasıl rezalet? Samsung Galaxy S4 Note 3'e falan Lollipop 5.1 verileceğini açıkladı daha bir sürü cihaz var.

Dayanıksızlık konusunda haklısın plastik kullanıyordu ama Note 4 ve diğer çıkarttığı telefonlarda malzemesini değiştirdi artık sağlam.

Bataryayı anlayamadım? 18 saat kullanım var diyor fullersen.

Ram olarak gayet normal neden takıldınız bu duruma? Androidi iosmu sandınız?

Önce androidin çalışma mantığını araştırın neden bu kadar fazla ram kullandığını anlayacaksınız bide ios'u araştırın. Benim iphone 5s'de şu anda boşta 600mb civarı ram var ve telefonumun ram'i 1GB.

Bu samsung cihazında 3gb var neden 600mb boşta? biraz araştıralım üyeleri yanlış bilgilendirmeyin, androidin çalışma mantığı çok farklı.
İki gün önce aplle etkinkiği biter bitmez 30 dk. içinde ios 8.2 tüm dünyada aynı anda yayımlandı. Samsung niye böyle yapmıyor anlamış değilim