Galaxy S3 Son Update ile ilgili soru

Bu konuyu okuyanlar

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Selamlar,

Bende mi var yoksa herkeste var mı acaba ? Son güncellemeden sonra ( baseband sonu xxlbf ) telefonun rehber uygulamasında bir yavaşlama seziyorum. E-mail active sync dolayısı ile bir yavaşlama vardiyeceğim ama emin olamıyorum.

Problem,
ilk açılma sırasında listeleme süresi uzun geliyor bu güçteki bir telefona nazaran.

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Bende mi var yoksa herkeste var mı acaba ? Son güncellemeden sonra ( baseband sonu xxlbf ) telefonun rehber uygulamasında bir yavaşlama seziyorum. E-mail active sync dolayısı ile bir yavaşlama vardiyeceğim ama emin olamıyorum.

Problem,
ilk açılma sırasında listeleme süresi uzun geliyor bu güçteki bir telefona nazaran.
evet hocam aynı durum bende de mevcut bende sıkıntı yaşıyorum o konuda epey yavaş giriyor rehbere maillere sıkıntılı...
artık düzeltirler ise de 4,1 jelly bean ile düzeltirler herhalde.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Evet bende de aynı, öncekine göre açık şekilde daha yavaş. Zaten bu yavaşlama sürprizi dışında herhangi bir getirisini de görmedim yeni güncellemenin. :)
4.1 öncesi ara güncellemelerle sorun giderilir sanırım ama Jelly Bean'e kadar istediğimiz S3 deneyimini yaşayamayacağız, orası kesin.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Jean bean nezaman gelecek bize :(

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Şunun şurasında 4. çeyreğe ne kaldı ki :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İlk açılış malesef bende de yavaş.

Bi de XXBLFB için CRT Off efektini düzgün yapamamışlar hala, ne sorunlu yapıymış :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Tez zamanda gelmeli, ben açıkçası menü geçişlerinden rahatsızım. S3 gibi bir telde (donanımsal açıdan), özellikle TouchWiz dışında biraz civcivli bir launcher kullanıldığında oluşan kasılmadan Android'in hala sıkıntıları olduğu anlaşılıyor. Şu fps düşüşünü önlemeliler.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hocam güç tasarrufunu açık unutmuş olmayasın. Ben de çok yavaş diyordum da baktım güç tasarrufu açıkmış :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Samsung almayın dedim bakın ne oldu şimdi :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Zamanında çok kullandım :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Hocam güç tasarrufunu açık unutmuş olmayasın. Ben de çok yavaş diyordum da baktım güç tasarrufu açıkmış :D

Yok, onu ben de unutuyorum bazen de ondan değil. :D Genel bi yavşama oluyor menüde. Kare/saniye düşüyor. Tabi bunda touchwiz'in dandikliğinin de etkisi var ama büyük pay android'in. Hani oyunlarda vsync açıkken o 60, 58-59 olsa bile etkilenirsin ya bunun gibi. Hatta bazen fazlası. Tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü nispeten zayıf donanımına rağmen 4.1 gören Nexus şu an en hızlı android telefon konumunda.