Galaxy S3 İçin Bataryalı Kılıf (2600-3200-3500 mAh)

Bu konuyu okuyanlar

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Evet malum akıllı telefon demek batarya düşmanı demek. Hele 4 çekirdekliyse :D
Kim ne derse desin sürekli internet kullanımında (whatsapp + tango gibi yazılımlar) ne yazık ki 1 tam günü görmek imkansızdır
Çözümü basit. Koruma kılıflarına batarya entegre edilmiş ve bu sayede telefonun bataryasından da güçlü 2. bir bataryaya sahip olabiliyoruz
Forumda Kullanan Var Mı Bilmiyorum Ama buyrunuz bakınız
Ön ve arka koruma kapatlı 2600 mAh

SAMSUNG GALAXY S3 3200mAh BATARYALI KILIF

Samsung Galaxy S3 3500 mAh Bataryalı Kılıf

S

SDN Okuru

SDN Okuru
özellikle seyahat esnasında faydalı olabilir diye düşünüyorum.fakat fotograf dan ziyade görüp inceleyip almak daha akılane duruyor.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben ısviçredeki arkadaşımdan rica ettim getirecek. muhtemelen haftaya elımde olur
videolu gösterim yapabilirim sizin için.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Hadi kapaga bir sey demem de pil cin maliysa, bu kapaga da verdigin paraya da yazik olur, cunku satilan yuksek kapasiteli denilen piller mevcut pilin standartinda ve kalitesinde degil,uzerindeki yuksek mah degerine aldanmayin, almaya degmez, orjinal pilin kalitesinde bir pil ile sahane olur bu kapak, 30 euro verip mugen pilinden alacaksiniz, is te uzun kullanimi gercek anlamda gormus olacaksiniz.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hadi kapaga bir sey demem de pil cin maliysa, bu kapaga da verdigin paraya da yazik olur, cunku satilan yuksek kapasiteli denilen piller mevcut pilin standartinda ve kalitesinde degil,uzerindeki yuksek mah degerine aldanmayin, almaya degmez, orjinal pilin kalitesinde bir pil ile sahane olur bu kapak, 30 euro verip mugen pilinden alacaksiniz, is te uzun kullanimi gercek anlamda gormus olacaksiniz.
Yurt dışından alınacak. Bizde ki gibi ürünler çok yok orda ayrıca 40euroya alınmış olacak hocam

mgoren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone için olanları da var ama ne kadar verimli oluyor bilinmez. Hatta güneş pilli kapaklar dahi var..