Galaxy s2 nerden alınır ?

Bu konuyu okuyanlar

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selamın aleyküm arkadaşlar 0 samsung galaxy s2 almayı düşünüyorumda en ucuz ve en sorunsuz nerden alabilirim açıkcası sanal alışveriş sitelerine pek güvenemiyorum güvenilir ve ucuz market önerilerinizi bekliyorum.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3

açıkçası normalde pahalı bir ürün olan s2'ye uygun bir fiyat biçmişler ancak garanti biraz kafamı karıştırdı. bence riske girmeye gerek yok vatan bilgisayar, teknosa vs. sık sık indirim yapıyor bu aralar. o indirimlerden bir tanesini yakalarsan üç beş kuruş fazlasına içinin rahat edeceği bir ürün almak daha iyi olur bence.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence alacaksan vatandan almalısın. indirime girdiğinde çok ucuzluyor..

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vatanda şuan 1700 ama internetteki fiyatı 1350-1400 aralığında büyük fark var.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Galaxy s2 alınmaz şu dönemde.Sakın öyle bir hata yapayım deme.Biraz daha bekle galaxy s 2 HD LTE ya da S3 al.Motorola Droid Razr' da alınabilir.S2 almak için çok geç kaldın.Yeni modelleri beklemenı öneririm.

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim haklısın ama yeni çıkan modeller çok ucuk oluyo o sebeple almak istemiyorum, fiyatını bilsem beklerdim belki ama.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
S2 HD veya S3 çıktıgında en fazla 1800 lira civarı piyasaya giriş yapar.S2'nin mevcut fiyatıda zaten 1699 lira şuanda.Yeni modeller çıktıgında S2 1699 dan 1400 ya da daha altı bir fiyata düşecek.Bu nedenle şuanda S2 ye vereceğin parayı bir kaç ay sonra S3 için verip daha iyisini alabilirsin.Ya da yine S2 alırsın ama 400 lira ucuza alırsın.

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi arkdas bana Cin den getirdi 350€(875 civari) garantisi de var!, abimde tr den almis bi kac ay önce 1400 civari valla yazik verdiginiz fiyatlara.. 500 lira fark..

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Eğer o arkadaşın hala getirebiliyorsa 350 euro ya alayım hemen.

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya yurt dışından getirtme imkanım yok olsa kar payınıda verip alırım peşin paraya ama getircek bi tanıdığım yok.

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkdaslar suanda ben almanyadayim getirtme imkanim suanda yok! üniversitede degisim programi ile gelen arkdaslar sag olsun dünyanin her biryerinden aradigimi buluyorum.
ama suanda yapim asamasinda olan bi projemiz var, en kisa zamanda türkce destek de saglayacak. ama buraya simdiden aradiginiz ürünleri ekleyebilirsiniz ben sahsen amerikadan kendime bi kac parca esya getirtdim, kargo ve gümrük problemi aradan kalkiyor.. https://bringwasmit.de/?locale=en suanda sadece almanca ve ingilizce destek veriyoruz.., cogu kismi türkceye cevirdim ama yinede vakit egerekiyor.. Bu platform sayesinde umuyorum aradigniz herseyi yurtdisindan rahatlikla getirttirebilirsiniz..

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende bi r şey sorayım bi arkadaşıma gayri resmi yollardan getirmesini rica etsem ben bu telefonu daha sonra pasaporta işletebiliyomuyum acaba

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
1 ay içinde giriş yapmış birinin pasaportunu bulman lazım ve Türkiye vatandaşı olması lazım :)

Son mesajlar