Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Kamerası ve bataryası daha iyi oldumu ?
Screenshot_20190805-081239_Settings.jpg

Kamera performansı konusunda pek bir şey fark ettim diyemem ama pil kullanımı yukarıdaki gibi... Bir hafta kullanıp bir daha bakmak gerek aslında. Ancak ilk aldığım günlerde %100 den %90 çok hızlı iniyordu ancak şimdi gayet stabil bir şekilde düşüş oluyor, kamerada da aynı şekilde epey düzeltme oldu ancak dediğim gibi son güncellemede pek bir şey fark etmedim.

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ekli dosyayı görüntüle 76291

Kamera performansı konusunda pek bir şey fark ettim diyemem ama pil kullanımı yukarıdaki gibi... Bir hafta kullanıp bir daha bakmak gerek aslında. Ancak ilk aldığım günlerde %100 den %90 çok hızlı iniyordu ancak şimdi gayet stabil bir şekilde düşüş oluyor, kamerada da aynı şekilde epey düzeltme oldu ancak dediğim gibi son güncellemede pek bir şey fark etmedim.
Bazı galaxy s10 larda güncellemeden sonra telephoto kamerasında focus problemi ve sesi azalma sorunu varmış. Sizde böyle bir sorun oldumu?

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
selam s10 pluscular.elimde iphone 7 plus 128gb cihaz var 2500 e satıyom. satıp s10 plus alcam . doğrumu yapıyorum sizce.. s10 plus 7plus gibi menyu effektleri geçişleri falan akıcımı. en az 4-5 yıl kullanmak istiyorum çünkü

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
selam s10 pluscular.elimde iphone 7 plus 128gb cihaz var 2500 e satıyom. satıp s10 plus alcam . doğrumu yapıyorum sizce.. s10 plus 7plus gibi menyu effektleri geçişleri falan akıcımı. en az 4-5 yıl kullanmak istiyorum çünkü
S10 kullanıyorum, arayüzü akıcı.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
p30 pro ya on kamerasina gece cekim özelliği gelmis artik s10 serisinede gelmeli

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Yaklaşık 3 hafta önce s10e aldım Hepsiburada üzerinden, telefon başlarda sıkıntısızdı ya da ben fark etmedim ama şuan akşam saatlerinde parlaklık %30 ve altındayken siyah yerlerde deli gibi gölgelenme yapıyo, böyle kaydırıyorum widgetler olsun youtube de siyah alanlar olsun galeride fotoğraf aralarındaki siyah alanlar olsun geçiş yaparken siyah yerler geriden gelip arkasında mavi izler bırakıyo ama çok kısa süreli. Mail attım samsunga hard reset atmamı istediler atmadım sorunun %90 donanım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşim gereği zaten elime alamıyorum telefonu fazla, ilk amoled deneyimim var mı böyle sorun yaşayan? Ne yapmalıyım sizce?

Hiç oyun oynamadım pekte oynamam, İnstagram Facebook benzeri sosyal medya uygulaması kullanmam telefonda ağır hiç bir program yok, Hepsiburada müşteri hizmetleri yetkili servise götürüp değişim raporu alabileceğimi söyledi ve süre sınırı olmadığını söyledi bu işlem için, ne kadar doğru? Servise götürsem muhtemelen ekran değişimi yaparlar, daha 1 aylık bile olmayan telefonun ekranının değişmesi ne kadar doğru? Zaten işim yoğun servise de ne zaman gidebilirim bilmiyorum bi ara izin almam lazım karar veremedim bi türlü, hard reset deneyebilirim ama yazılımın veya güncellemenin böyle bir sorun yaşatma ihtimali nedir? Bu arada telefonun diğer hiç bir özelliği ile sıkıntım yok gayet memnunum, gerek sarj gerek kamera performansı, tabiki bazı uygulamalar için güncelleme lazım, mesela whatsapp üzerinden fotoğraf çekerseniz geniş açılı lensi kullanıyor sadece :D ironik..

Teşekkürler.

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Yaklaşık 3 hafta önce s10e aldım Hepsiburada üzerinden, telefon başlarda sıkıntısızdı ya da ben fark etmedim ama şuan akşam saatlerinde parlaklık %30 ve altındayken siyah yerlerde deli gibi gölgelenme yapıyo, böyle kaydırıyorum widgetler olsun youtube de siyah alanlar olsun galeride fotoğraf aralarındaki siyah alanlar olsun geçiş yaparken siyah yerler geriden gelip arkasında mavi izler bırakıyo ama çok kısa süreli. Mail attım samsunga hard reset atmamı istediler atmadım sorunun %90 donanım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşim gereği zaten elime alamıyorum telefonu fazla, ilk amoled deneyimim var mı böyle sorun yaşayan? Ne yapmalıyım sizce?

Hiç oyun oynamadım pekte oynamam, İnstagram Facebook benzeri sosyal medya uygulaması kullanmam telefonda ağır hiç bir program yok, Hepsiburada müşteri hizmetleri yetkili servise götürüp değişim raporu alabileceğimi söyledi ve süre sınırı olmadığını söyledi bu işlem için, ne kadar doğru? Servise götürsem muhtemelen ekran değişimi yaparlar, daha 1 aylık bile olmayan telefonun ekranının değişmesi ne kadar doğru? Zaten işim yoğun servise de ne zaman gidebilirim bilmiyorum bi ara izin almam lazım karar veremedim bi türlü, hard reset deneyebilirim ama yazılımın veya güncellemenin böyle bir sorun yaşatma ihtimali nedir? Bu arada telefonun diğer hiç bir özelliği ile sıkıntım yok gayet memnunum, gerek sarj gerek kamera performansı, tabiki bazı uygulamalar için güncelleme lazım, mesela whatsapp üzerinden fotoğraf çekerseniz geniş açılı lensi kullanıyor sadece :D ironik..

Teşekkürler.
sorununuz gece modu açık olduğu icin olabilirmi acaba ?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Sanmıyorum gece modu kapalıyken akşam saatlerinde veya gece parlaklık düşükken her zaman oluyor. anlamsız bi sorun :D videolarda vesaire bi sorun olmuyor siyah kısımlarda..
bende gece modu acikken dediniz oluyor. onun disinda kapaliyken boyle bir sorunum yok

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
bende gece modu acikken dediniz oluyor. onun disinda kapaliyken boyle bir sorunum yok

iyi de gece modundayken de olması garip değil mi :D dediğiniz doğru ama gece modunda daha çok belli oluyo, telefonu gece kullanasım gelmiyo artık.. genel olarak amoled derdi felan mı bu yoksa servise gidicem?

HakkiAkyol144P

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Forumda yeniyim. Bir S10 plus kullanıcısı olarak bu kulübe üye olmak istiyorum. Nasıl üye olabilirim?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
S10 kullanan arkadaşlar önümüzdeki yaz S7 Edge'den S10'a geçmeyi düşünüyorum. Şu an fiyatı yüksek ve biraz para biriktirmeyi düşünüyorum. Hem S11'de çıkmış olur. Şu an 6000TL falan önümüzdeki yaz kaç olur? Birde kullananlar nasıl, memnun mu, S7 Edge'den geçmek mantıklı mı?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Ekli dosyayı görüntüle 76291

Screenshot_20190828-125123_Settings.jpg

Son güncelleme ile batarya performansı 3 saat artmış :)

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
son güncelleme pil konusunda gerçekten iş yapıyor, eski kullanımıma göre sarj bitsin diye her şeyi açık bırakıyorum :D sarj etme düzenim bozuldu :/

Viltel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba s10 için telefon kılıfı bakıyorum. Önerebileceğiniz site var mı?

HakkiAkyol144P

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu gün One UI için Galaxy Store'da güncelleme vardı güncelledim ama bir fark göremedim neyin nesi bu güncelleme ?

mertballl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
S10 almayı düşünüyorum günlük kullanıcı deneyimleriniz nasıl ? Eğer bi sıkıntı yaşadıysanız ne yaşadınız ? Tavsiye ediyor musunuz ?
(telefonu sosyal medya, netflix , youtube için kullanıcam )