Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Ragnar90

Üyecik
Sıvı ekran koruyucular var ben şimdiki telefonuma kullandım gayet başarılı acaba s10+ da telefona sürünce parmak izi okumada zorlanır mı deneyeniniz var mı

stinghardyzz

Profesör
Acil yardim edin ben guc tarafunu kapatmama ragmen telefonun ekrani kitlendigi an kendini orta duzey guc tasarruf moduna aliyor cozemedim bir turlu

fbtekstil

Üyecik
Arkadaslar merhaba s9 kullaniyorum 1 yili gecti ancak aklim s10 lara kayıyor sarj durumlari nasil özellıkle s10 plus sarji iyi deniliyor ne diyorsunuz

Kupa Beyi

Profesör
Yüz tanıma hızı ve yüz tanımanın kırılabilmesi şahsen beni almaktan vazgeçirdi... Belki bu sorunlar yazılım ile çözülür ama çözüldüğünü görmeden bulaşmam!

TheTruthHurts

Profesör
Yüz tanıma hızı ve yüz tanımanın kırılabilmesi şahsen beni almaktan vazgeçirdi... Belki bu sorunlar yazılım ile çözülür ama çözüldüğünü görmeden bulaşmam!
Yüz tanıması iyi değil. Asıl odaklandıkları yer yeni ultrasonik parmak izi sensörü. Yüz taramayı açmadan önce güvenli olmadığı uyarısı veriliyor zaten.

Yazılımla çözüleceğini hiç sanmıyorum. Onun için donanım daha önemli. İris tarayıcısı iyiydi ama kaldırıldı maalesef :(

stat counter