Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
haziran guncellemesinde bir sey fark ettim benim odamda modem salonun balkonunda internet cekmiyordu ve bu guncellemeden sonra cekmeye başladı bu guncellemede en cok beni mutlu eden balkondan çekmesi oldu aliyordum kahvemi bakiyorduk wifi cekmiyordu suan cayur cuyur cekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

one hand operation samsung kendi uygulamasi s10 kullananlar ozellikle plus kullanicilari indirsin cok guzel bir uygulama ekrana hareketlerle geri ana menu donus bildirim paneli acma gibi islevler ekleye biliyorsunuz
Aynen. İnterneti daha iyi oldu. Bataryası mükemmel oldu 9 saat 1 dakika ekran süresi aldım ve 1,5 günü çıkardı

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
S10+ uçan hollandalı (inşallah uçan van persie değildir) bende aldım

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İnternetten alışveriş konusunda herkesin bir korkusu vardır.Benim de var.Yakalamışken internetten S10e alıyım diyorum ancak Hepsiburada %100 güvenilir mi? Samsung Galaxy S10e 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı Bide telefonu sanırım Hepsiburada'nın kendisi satıyor.
Hepsiburada satmasa da diğer satıcılar çok güvenilir. Ben yaklaşık 2 ay önce aldım sipariş verdiğim günün ertesi günü geldi. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsin gidip teknosaya kakalanma.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
74839

S10+ ve watch için yeni bir ekipman, tavsiye ederim. 375 tl aldım.

Emreyasar1104

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar yurt dışından s10+ getirteceğim (kuveyt) xcite magazasindan ama cikan sorunlardan korkuyorum bendede cikarsa ne yapabilirim garanti zaten gecmez tr de ama geri yollasam yapilip tr ye almazlar fln ne yapmami onerirsiniz.

Bana p30 pro al diyolar ama s10+ a asik oldum resmen tr de cikan sorunlar yurt dışında cikarmi?

Viltel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba S10u dün satın aldım. Parmak izi okumada sorun yaşıyorum, bir türlü okumuyor. Başka yaşayan var mı bu sorunu?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar benim buds 1 tanesi bozuldu yete düşürdüm ve ezildi acaba garantiye yollasam yaparlarmı

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar . Arkadaşlar s10 için 18 w sarj aleti kullanan var mı. Bu telefon kutusundan 15 w çıkıyor 18 w kullanıp verim alan var mı?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Merhaba S10u dün satın aldım. Parmak izi okumada sorun yaşıyorum, bir türlü okumuyor. Başka yaşayan var mı bu sorunu?
Parmak izini 2-3 kez farklı şekillerde kaydet.
Bi kez elinde tutacak şekilde parmağının ucunu bi kez parmağının tamamını masanın üzerindeymiş gibi bi kezde iki kez farklı şekillerde okutup kaydet hiç sorun yaşamazsın.

Selam dostlar, S10 için 2 kezdir koruyucu ekran taktıyorum bu elastik olanlardan ama ikiside kenarlarından atma yaptı. Bir kez teleroncudan taktırdım bir kez de Teknosa'dan. Sizde durum nasıl hangi markayı tercih ettiniz, önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar . Arkadaşlar s10 için 18 w sarj aleti kullanan var mı. Bu telefon kutusundan 15 w çıkıyor 18 w kullanıp verim alan var mı?
18w kullansanda aman aman bi fark olmaz ki telefon 15w destekli olduğu için zamanla batarya sorunu yaşarsın. Note 10 25w destekli olduğu söyleniyor belki Samsung ürünü olduğu için onu alırsan bi problem yaşamazsın.

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Parmak izini 2-3 kez farklı şekillerde kaydet.
Bi kez elinde tutacak şekilde parmağının ucunu bi kez parmağının tamamını masanın üzerindeymiş gibi bi kezde iki kez farklı şekillerde okutup kaydet hiç sorun yaşamazsın.

Selam dostlar, S10 için 2 kezdir koruyucu ekran taktıyorum bu elastik olanlardan ama ikiside kenarlarından atma yaptı. Bir kez teleroncudan taktırdım bir kez de Teknosa'dan. Sizde durum nasıl hangi markayı tercih ettiniz, önerilerinizi bekliyorum.

18w kullansanda aman aman bi fark olmaz ki telefon 15w destekli olduğu için zamanla batarya sorunu yaşarsın. Note 10 25w destekli olduğu söyleniyor belki Samsung ürünü olduğu için onu alırsan bi problem yaşamazsın.
4 ay once s10 plusa buff 3d koruyucu taktirdim kalkmadi henüz ve cok memnunum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Hangi siteden aldın yoksa telefoncudan mi aldın ?
samsung bayiden aldim onlar takti

Parmak izi okuyucusu çalışıyormu ?
evet calisiyor.

AliExpress den de s10 plus icin samsung orjinal alcantara kilifini aldim 70 tl 2 haftadirda o kilifi kulaniyorum surekli kilif degistiren biriyim buff koruyucu hic kalkmadi baloncukta olusturmadi

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Samsung İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı - n11.com

Bu satıcıdan aldım, internet fiyatları arasında en uygun olanıydı. Yine bir bakarsınız fiyatlara...
Cok teşekkür ederim ufak bir arama ile teknosada buldum 10 tl pahlı

bunu çok arıyordum note 10 alınca bunuda yanında alacagım inş güzel bir ekipman olacak benim için saatimde vardı s3

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Cok teşekkür ederim ufak bir arama ile teknosada buldum 10 tl pahlı

bunu çok arıyordum note 10 alınca bunuda yanında alacagım inş güzel bir ekipman olacak benim için saatimde vardı s3

Rica ederim ben kullanıyorum sorunsuz. Gece o şarj kabolusunu telefona takacam diye değişik hallere girmeye son :)

Galaxy S10e/S10/S10 Plus a temmuz güncellemesi geldi.
İndiriyorum.