Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

stinghardyzz

Profesör
Valla ben oyun az oynuyorum genelfe gun ivinde film dizi izliyorum ve surekli sosyal medya kullanıyorum hic isindina rastlamadim

@ardagrbz

Asistan
Gençler s10 kullanıyorum telefonla konuşurken batarya simgesinin oralarda beyaz bi nokta yanıp sönüyor sizde de oluyor mu ?

Kupa Beyi

Profesör
Arka kamera etrafındaki çerçevede çok ufakta olsa bir boşluk var sizde de bu durum mevcut mu içine toz girebiliyor.

ozzy3542

Asistan
Kesinlikle bir kaç gün kullanayım yazıcam en çok merak ettiğim android 9 note 9 da daha 8 kullanıyordum sonra xs max e geçtim bakalım 9 nasıl olmuş en çok şikayet ettiğim şey navigasyon tuşları idi onlarıda kaybediyoruz sanırım artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

p30 pro yada gidip gelmiyo değilim :)
:)

harun272

Asistan
şuan s10 plus kullanıyorum tek sorunum şarj ve kapalı ortamda kamera performansı pek iyi değil uygulama açılışında s10 plus 1 tık önde video performansında dış ortamda renkler xs max e göre biraz ağır tonlarda çıkıyor ama kesinlikle kapalı ortam kamera performansı düzelmeli daha önce de note 9 ile x kullanmıştım yine x bu şekilde ön plana geçmişti kamerada max 4 saat ekran süresi aldım prizma beyaz olduğu için kılıf kullanmıyorum zore zum full body yaptım arkasına ön ekranda kendi koruma bandı var parmak izini kullanma ihtiyacı duymadı yüz ile açması güzel şimödilik bu kadar ama xs max yüzünede bakmıyor değilim akşam hattı ona takıcam bi ara hat değiştirmekten whatsaap kod göndermez oldu :) şimdi aralıklı değiştiriyorum p30 pro içinde ben huawai kullanmadım şimdilik iphone yanına hep samsung kullanmışımdır p30 pro nasıl bilemiyorum

ozzy3542

Asistan
şuan s10 plus kullanıyorum tek sorunum şarj ve kapalı ortamda kamera performansı pek iyi değil uygulama açılışında s10 plus 1 tık önde video performansında dış ortamda renkler xs max e göre biraz ağır tonlarda çıkıyor ama kesinlikle kapalı ortam kamera performansı düzelmeli daha önce de note 9 ile x kullanmıştım yine x bu şekilde ön plana geçmişti kamerada max 4 saat ekran süresi aldım prizma beyaz olduğu için kılıf kullanmıyorum zore zum full body yaptım arkasına ön ekranda kendi koruma bandı var parmak izini kullanma ihtiyacı duymadı yüz ile açması güzel şimödilik bu kadar ama xs max yüzünede bakmıyor değilim akşam hattı ona takıcam bi ara hat değiştirmekten whatsaap kod göndermez oldu :) şimdi aralıklı değiştiriyorum p30 pro içinde ben huawai kullanmadım şimdilik iphone yanına hep samsung kullanmışımdır p30 pro nasıl bilemiyorum
p30 var bende bence süper ama video çekimi kötü allahtan bende video çekme ile işim olmuyor. yani telefonu begenıyorum .sarjı süper benım ıcın

stat counter