Galaxy s plus asiri isinma ve kilitlenme

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonumda bazen aşırı ısınma oluyor.Çok fazla uygulama açık gdeğilken bile ve sonra kilitleniyor telefon hiç birşey calismiyor.Ayrıca telefonun ekranında ufak çizik var ekran için jelatin alsam çizik belli olurmu

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bari 2. soruya cevap verin???

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jelatin gerekli birşey alırsan belli olmaz tabiki. diğer husus ilk soru sorunla bende karşılardım telefonun Boardunu değiştirdi Garanti

MxL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Aşırı ısınma problemi için uzaktan yardımcı olmak mümkün değildir. Garanti süreniz devam ediyorsa ilgili servise teslim etmenizde fayda var.

Kilitlenme problemi; genellikle uygulama kaynaklı olabilir. Lütfen kurulu olan uygulamaları görüntüleyin ve size yabancı gelen, kullanmadığınız uygulamaları kalıcı olarak siliniz. Ayrıca 'Go Power Master' adlı yazılımı Google Play'den indirerek telefon performansınızı arttırabilirsiniz. Sizin batarya sürenizi etkili kullanmanıza yardımcı olur ve gereksiz çalışmaları iptal eder.

Saygılarımla.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Cihazın sorunlu . Babama aldım ne isinma nede kasma. Işlemci ve mhz gayet iyi bata kullandım donma adına birşey yok . Cihazı değiştirin

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben cihazı uzun zamandır kullanıyorum.Eğer cihazda problem olsay aldığım günden beri ısınma olurdu.Bu ısınma yeni başladı.Heralde fazla uygulama yükledik :D

mtaelp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben cihazı yeni aldım cihaz arada yeniden açılıyordu sonra farketim ki cihaz kendini yeniden başlatmadan önce hiçbir program açık değilken aşırı ısınıyor ve kendini yeniden başlatıyor acaba yeniden başlatmalar asşırı ısınma ile ilgili olabilirmi

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar delirdinizmi :D iade et bozuk diyorsunuz :D cihaz güzelce çalışıyor.Arka planda çalışan 10 tane uygulama olunca e ısınacak heralde :D

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
ne demelerini bekliyon.git buzdolabının no frost kısmına koy düzelir belki.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
arkadaşlar delirdinizmi :D iade et bozuk diyorsunuz :D cihaz güzelce çalışıyor.Arka planda çalışan 10 tane uygulama olunca e ısınacak heralde :D
Kardeşim bende Huawei İdeos X5 var.
Benim telefondada donma olmaya başladı bir kaç gün önce.
Sonra baktım Hafızada yer kalmmamış.
Taşıyabilidiğim uygulamaları SD Karta taşıdım.
Şu an sorun çözüldü.
Isınma bizim telefonlardada oluyor,ama tabbi 4-5 saat nette gezersem.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim bende Huawei İdeos X5 var.
Benim telefondada donma olmaya başladı bir kaç gün önce.
Sonra baktım Hafızada yer kalmmamış.
Taşıyabilidiğim uygulamaları SD Karta taşıdım.
Şu an sorun çözüldü.
Isınma bizim telefonlardada oluyor,ama tabbi 4-5 saat nette gezersem.

Evet haklısın.
Burdaki insanlar dalga mı geçiyor ciddimi anlayamadım :D
Senin tel bozuk git geri ver diyolar :eek:hmy:

ne demelerini bekliyon.git buzdolabının no frost kısmına koy düzelir belki.

Bi program falan önerirler belki arka planda çalışan uygulamaların.Dalga geçercesine cevap yazacaklarına hiç yazmasınlar!

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Evet haklısın.
Burdaki insanlar dalga mı geçiyor ciddimi anlayamadım :D
Senin tel bozuk git geri ver diyolar :eek:hmy:

Bi program falan önerirler belki arka planda çalışan uygulamaların.Dalga geçercesine cevap yazacaklarına hiç yazmasınlar!
Aynı teli kullandım yok bende öyle bir sorun o yüzden normal değil . Ciddi oyunlar yüklemiştim. Sınırsız net paketi ile . Git sorununu belirt normal birşey değil . Ama siz sanırım bozuk olduğunu kabul edemiyorsunuz. Normal birşey olsa tamam. 5-6 saat nete girip arkada uygulama açık bırak ozaman ısınması normal ama arada arkada uygulama açık olsada o kadar ısınmaz. Kabul etsenizde etmesinizde bu böyledir. Uygulama ile alakasızdır. Ama arkada uygulama açıkken ısınma sorunu varsa buda anormal ama servise veremeyeceğim derseniz birkaç uygulama var açık kalan uygulamaları otomatik kapatan vs.

ayhan lamek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumda bazen aşırı ısınma oluyor.Çok fazla uygulama açık gdeğilken bile ve sonra kilitleniyor telefon hiç birşey calismiyor.Ayrıca telefonun ekranında ufak çizik var ekran için jelatin alsam çizik belli olurmu

Hem arka planda çalışan çok uygulama yok diyorsun, hem de arka planda çalışan 10 tane uygulama olunca ısınır diyorsun. Bence sen önce ne sormak istediğine bir karar ver. Kimsenin seninle dalga geçtiği yok. Eğer cihazın garantili ise en uygunu servise göndermektir elbette.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hem arka planda çalışan çok uygulama yok diyorsun, hem de arka planda çalışan 10 tane uygulama olunca ısınır diyorsun. Bence sen önce ne sormak istediğine bir karar ver. Kimsenin seninle dalga geçtiği yok. Eğer cihazın garantili ise en uygunu servise göndermektir elbette.
Detaylı cevabı verdim hocam . Arkadaş kabullenemiyor sanırım yeni aldığından umarım garantilidir. Bunları seni kötülemek , senin malını kötülemek için değil iyiliğin için sölüyoruz. Çocuk değiliz sonuçta hocam. Yazık günah az para değil. Telefonda çok iyi bir telefon . Cidden beğendiğim babalar gününde babama aldığım bir telefon . Cidden beğendim. Ama sorunu çözmelisiniz.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
şimdi orta tuşa basılı tutunca açık kalan uygulamalar çıkıyor ben onu bilmiyordum kapatmıyordum.Şimdi kapatıyorum sorun yok

Detaylı cevabı verdim hocam . Arkadaş kabullenemiyor sanırım yeni aldığından umarım garantilidir. Bunları seni kötülemek , senin malını kötülemek için değil iyiliğin için sölüyoruz. Çocuk değiliz sonuçta hocam. Yazık günah az para değil. Telefonda çok iyi bir telefon . Cidden beğendiğim babalar gününde babama aldığım bir telefon . Cidden beğendim. Ama sorunu çözmelisiniz.

Telefonu ilk aldığımda 3-4 ay sorun yoktu.Şimdi de diikat ettim şarja takılıyken video çekerken falan ısınıyor.Herkesin aşırı ısınma kelimesini algılaması farklıdır.Şuan hiç bi sorun yok.Cevap yazmanıza gerek yok :)

Ben uygulama açıkken orta tuşa basınca çıkkıyor zannediyordum.Orta tuşu basılı tutup uygulamaları kapata basmak gerekiyormuş.Şuan sorunum yok ısınma yok :)

Yorumlarınız için yinede teşekür ederim..Gerginliğe gerek yok.Sorun yok artık.Isınma sadece şarj ederken oluyor.

Şunuda söylemek gerek gerçekten güzel telefon.Tam ideal boyutta.Babamda Note var hiç kullanışlı değil bence.Tabi ben öğrenciyim.Kişiden kişiye değişir ama Galaxy S Plus almak isteyenlere tavsiyemdir

haber2b

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, bu ısınma ve kilitlenme problemi bende de oldu.
Sıcak bir şehirde araçta giderken, biraz da uzun süreli konuşunca telefon kendini kaybetti. Ekran açılmaz oldu. Görüntü gelmez oldu. Bir türlü anlamadım ne oluyor diye.. Telefon komple kapanıyor ve yeniden açılmaya çalışıyordu. Önnce anlamadım ama sonra anladım ki sıcaktan oluyor. Herhangibir proğram filan açık değildi. Sadece uzun süreli görüşme yaptım. Bu durumu çözemedim. Böyle bir cihazda ısınma problemi bence olmamalı. Baya bir stres yaşadım yani. Cihazı yeni aldım. Yani garantisi var. Ne yapmamı önerirsiniiz ??

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, bu ısınma ve kilitlenme problemi bende de oldu.
Sıcak bir şehirde araçta giderken, biraz da uzun süreli konuşunca telefon kendini kaybetti. Ekran açılmaz oldu. Görüntü gelmez oldu. Bir türlü anlamadım ne oluyor diye.. Telefon komple kapanıyor ve yeniden açılmaya çalışıyordu. Önnce anlamadım ama sonra anladım ki sıcaktan oluyor. Herhangibir proğram filan açık değildi. Sadece uzun süreli görüşme yaptım. Bu durumu çözemedim. Böyle bir cihazda ısınma problemi bence olmamalı. Baya bir stres yaşadım yani. Cihazı yeni aldım. Yani garantisi var. Ne yapmamı önerirsiniiz ??

Arkadaşlar söylemiş zaten garantiye götürmelisin diye
Bu devirde garantiye güven kalmadı arkadaş. Evde televizyon bozuldu samsung verdik garantiye telefon neredeyse 30 kez aradım kargo da geliyor geliyor dediler hep 40 gün geçti tv kayıp sonunda getirdiler bi çok yere şikayet ettik.

Burdada arkadaşlar bana dedi donanım sorunu garantiye ver diye şimdi sd kartı biçimlendirdim telefonu sıfırladım ne bi ısınma hiç bi problem yok :D