Galaxy S 3 Açılış Ekranında Takılıyor

Bu konuyu okuyanlar

selim995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumda durduk yere bir hata oluştu. Forumda araştırdım bu hatayı alanlar varmış yazılanları denedim ama olmadı.

Telefonum sabah masanın üzerinde duruyordu birisi aradı ve o arama ekranında telefon birden dondu ardından hemen reset attı ve Galaxy S III logosu olan yerde yani ilk açılan yerde telefon kalıyor. Defalarda denedim telefon hep açılış ekranında takılıyor kalıyor.

Telefonu Ses Açma+Home+Power Tuşu ile açınca ekrana şöyle bir hata mesajı geliyor. Ekrandaki herşeyi yazıyorum ;

Android system recovery <3e>

Volume up/down to move highlight:
power button to select.

reboot system now
apply update from ADB
apply update from external storage
wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply update from cache
----------------------------------------------------------

E:failed to mount /system (Invalid argument)
can't mount '/system' (Invalid argument)

# MANUAL MODE #
-- Appling Multi-CSC...

can't mount '/system' (Invalid argument)

Arka plandada yerde yatan bi android var ;
10755d1367219966-allwinner-a13-7-android-mid-stuck-boot-logo-icon_error.png

Şu wipe data reset ve diğer wipe cache yi yaptım telefona formal attı heralde formating /data ve /cache filan yazdı reboot attım telefona ama olmuyor yine açılışta takılıyor. Ne yapmam gerek arkadaşlar acil yardım edermisiniz...

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Stock rom yükleyip sonra wipe yapın düzelmesi lazım

selim995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stock rom yükleyip sonra wipe yapın düzelmesi lazım

Telefon usb ile baglamada sorun var uzun süre önce usb giriş yerindeki pinler kırılmıştı. Rom odin denilen program ile yapılıyormuş herhalde pc ye baglanarak ama benim telefon baglanmıyor. SDCard ile bunu yapmanın yolu yokmu

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Mobile odin programı var ama kullanmadım onu bi deneyin

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Samsung logosunda mı takılıyor? Öyle ise ;

Recovery den Wipe data/factory reset ve ardından wipe cache Partition yapılacak.

Gt-I9300 de kalıyor ise odinden stock rom yüklenecek.

selim995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mobile odin programı var ama kullanmadım onu bi deneyin

telefon açılmıyorki mobil odin i yükleyelim

Samsung logosunda mı takılıyor? Öyle ise ;

Recovery den Wipe data/factory reset ve ardından wipe cache Partition yapılacak.

Gt-I9300 de kalıyor ise odinden stock rom yüklenecek.

dediklerini yaptım ama yine açılışta kalıyor odinden stock rom yapamıyorum telefonun usb giriş pinleri kırıldı usb baglantısı yok sdcard ile yapma imkanım yokmu . apply update from external storage seçeneği ile sdcard daki zip dosyasıyla oluyormuş herhalde ama link filan bulamadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Onu yapmış zaten arkadaş

Samsung-Galaxy-S3-stock-ROM-(Android-4.1.2).zip adında bir dosya buldum 835 mb. Bunu indirip sdcard a atsam ve apply update from external storage seçeneği ile bunu yüklesem olurmu stock rom işlemi ?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
telefon açılmıyorki mobil odin i yükleyelim

dediklerini yaptım ama yine açılışta kalıyor odinden stock rom yapamıyorum telefonun usb giriş pinleri kırıldı usb baglantısı yok sdcard ile yapma imkanım yokmu . apply update from external storage seçeneği ile sdcard daki zip dosyasıyla oluyormuş herhalde ama link filan bulamadım

Samsung-Galaxy-S3-stock-ROM-(Android-4.1.2).zip adında bir dosya buldum 835 mb. Bunu indirip sdcard a atsam ve apply update from external storage seçeneği ile bunu yüklesem olurmu stock rom işlemi ?

Olmaz, stock recovery ile rom yüklenemez. Mecbur usb girişini yaptırmak gerek.

selim995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş aynı sorun bendede aoluştu sen bi çözüm buldunmu acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim rom yükledim yeni telfn açılış logosunda kaldı napcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonuma en son oyun yuklemistim sonra kasmaya basladi bende kapattim ve actim acilirken samsung logosuna geliyo yeniden takiliyo ne yapmaliyim (galaxy ace)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamı aleyküm bwn samsung galaxy young a rom odini pc den nasıl yapıcam biri bana yardım edebilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı benim kardeş çok aradım ama bir türlü bulamadım yav.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
selamı aleyküm bwn samsung galaxy young a rom odini pc den nasıl yapıcam biri bana yardım edebilirmi

Cihazla ilgili stock rom dosyasını bulucaksınız pc ye indiriceksiniz sonra odin programını temin ediceksiniz romun kurulumunu gerçekleştiriceksiniz

arkadaslar telefonuma en son oyun yuklemistim sonra kasmaya basladi bende kapattim ve actim acilirken samsung logosuna geliyo yeniden takiliyo ne yapmaliyim (galaxy ace)

Cihazı recovery moda alıp ordaki wipe işlemlerini uygulayabilirsiniz

akif_370

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bugün aynı sorun galaxy pop plus'ımında başına geldi,telefon açıldıktan sonra samsung yanıp sönüyor fakat, ilerleyemiyor..telefon zaten rootluydu, wipe data reset yaptım olmadı, garanti olsun die tekrardan root attım olmadı, odinden farklı bi rom yükledim, olmadı, tekrar orjinal android romunu indirdim olmadı, yeni rom dan sonra tekrar wipe data reset yaptım yine olmadı,anlayacağınız ne yaptıysam olmadı, wipe data reset sonra reboot atınca en altta can't mount data rebooting yazıo bilmiom bi alakası varmı. Bi fikri olan yada eksik yaptığım bişey varsa yardımınıza çok muhtacım be arkadaşlar..

S

S3 kuklanicisi

SDN Okuru
Telefonum Samsung yazısında takılı kaliyor ne yapacak yardım edin