Galaxy Note 5

Bu konuyu okuyanlar

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, Galaxy Note 5 cihazımın eranında 3 hafta öncesinde hafif bir morluk oluştu durup dururken.Gün geçtikçe arttı ve şuan ekranın yüzde 60 ını kaplamış durumda.Telefonun garanti desteği bitti.Telefondan oldukça memnunum ekranı değiştirmek istiyorum yaklaşık 1000tlyi de göze aldım ancak doların stabilsizliğinden midir bilmiyorum, toptancıdan sipariş vericez diyen telefoncular; ellerinde ekranının kalmadığını iddia ettiler.Samsung Servisine gönderdiğim takdirde yaklaşık ne kadar bir ücret alınır? Bir de ahize sorunu var telefon görüşmelerinde en yüksek ses seviyesinde cızırtı yapıyor.Bu 2 sorunu yaklaşık olarak ne kadara denk gelir? Bilgisi, fikri olanların yardımını bekliyorum

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Disaridaki teknik servislere pek guvenemiyorum acikcasi o yüzden Samsung teknik servisinin fiyatini merak ediyorum.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
1000 TL'nin çok üzerinde olacaktır artık. Servis işçiliği vs.

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gercekten çok pahaliya denk gelecek.note5ten sonra 3binlik bütçeyle tasarim,kamera,ses,performans,batarya anlamında tatmin edebilecek telefon bulabilir miyim, bilmiyorum.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Yaptırmayın düzen tutmuyor

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir amiralgemisiydi cihaz, simdi ki amiral gemileri de kadar butcem yok ancak geçmişyillarinkini dudusunebilirim.Ne onerirsiniz?

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Max 3k ancak HTC ve Sony nin Türkiye de ki durumlarindan dolayi malum telefonlar beni bir tık korkutuyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Max 3k ancak HTC ve Sony nin Türkiye de ki durumlarindan dolayi malum telefonlar beni bir tık korkutuyor.
Lg v30+ a bir bakmanızı öneririm

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi mi mix 2 de var

Son düzenleme:

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tasarımı gayet hoş bir telefon, ancak ön kamerasının daha iyi olmasini dinlerdim.Ses ve batarya performansı hakkında bilginiz var mı acaba?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Tasarımı gayet hoş bir telefon, ancak ön kamerasının daha iyi olmasini dinlerdim.Ses ve batarya performansı hakkında bilginiz var mı acaba?
Sesi güzel 1w lık hoparlörü var tek eksiği ön kamera ama okadar kötü değil

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefondançikan kulakligi beni yeni bir kulaklik almak zorunda birakir mi acaba ve yoğun kullanımda bataryasi 1 günü cikarir mi?

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Telefondançikan kulakligi beni yeni bir kulaklik almak zorunda birakir mi acaba ve yoğun kullanımda bataryasi 1 günü cikarir mi?

Batarya normal kullanımda idare eder
Kulaklığı fena değil youtubeden inceleme ve kutu açma videosuna bakın s8 in kulaklığından iyi diyorlar

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ediyorum bilgiler için, Sony xz1 beğendiğim bir cihaz ancak alan kişiler revizyon farkından dolayı da olabilir sürekli bir sıkıntıyla karşılaşmış, forumlarda okuduğum kadarıyla bu yüzden korkutuyor.HTC u11 de beğeniyorum ancak HTC'nin de Türkiye durumu beni korkutuyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Teşekkür ediyorum bilgiler için, Sony xz1 beğendiğim bir cihaz ancak alan kişiler revizyon farkından dolayı da olabilir sürekli bir sıkıntıyla karşılaşmış, forumlarda okuduğum kadarıyla bu yüzden korkutuyor.HTC u11 de beğeniyorum ancak HTC'nin de Türkiye durumu beni korkutuyor.
2yıl garanti vermek zorunda u11 de güzel cihaz

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Verdikten sonra çekilse dahi teknik desteğini sürdürmek zorunda mıydı acaba?

talhattemel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım HTC deneyimlediniz mi acaba, kamera batarya ses performansları bir kullanici olarak nasildi? Kağıt üstünde gayet iyi duruyor.

Son mesajlar