Galaxy Note 3 sarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende not 3 kullanıyorum aynı sorun bende de vardı servise verdim üç parça değiştirdiler ama yine aynı değişiklik ne yapacağımı bilmiyorum yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim şarjım bozuldu yeniden aldım ama yok,telefona açma tuşuna basınca beyazımsı bir ekran geliyor,sonra şarj olmadığı i,çin gidiyor,şarjım doldurmuyor neden olabilir? ​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ayni sorun su anda benim note 3 telefonumda var siy naptiniz yardimci olurmusunuz lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende note3 var çihaz boşta durdugunda hiç şarj yemiyordu ama bi gece taktım kalktım cebimde boşta şarz yemeye başladı garantiye yolladım bişe yk deyip geri geldi buna bi çözüm bulursanız lütfen yazın....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güç tasarruf modun etkin değilde ondan
benimde oyleydi güç tasarruf modunu açinca sorun kalmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
farklı şarj aletlerinde doluyor. şarj aletini değiştirip de deneyebilirsiniz.

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Heheh :) çok şanslıyım ki ben böyle sorunlar hiç yaşamadım :D Bu note 3 bana iyi katlaniyor gerçekten. Tam bir performans delisi telefon adeta

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar bende note 3 var sarj a koyuyorum medya cıhazı olarak baglandı dıyor sarj etmıyor telefon kafayı yedı bılgısayarda usb tanınmıyor sarj oluyor nasıl duzelır bu sorun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim de note 3 var ama kaçak telefon babam yurt dışından almıştı 1 haftadır zor şarj oluyor. Cuma gününden beri şarjı hiç dolmuyor şarja takınca kırmızı ışık yanıyor ama hep %1 yada %27 oluyodu şimdi hiç dolmuyor. Geçenlerde buz dolabına bataryayı koydum ama batarya şişti şimdi hiç dolmuyor ne yapmam gerek :( :D:(:sneaky2::angry::blushing::hammer:

T

TelefonCanavari

SDN Okuru
Deşarj oluyordur telefon %100 olduktan sonra hala elektrik gelmeye devam edince depolayacak yer bulamaz ve içindeki şarjı boşaltır tekrar doldurmaya başlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonuzu tus kılıtını kapadınızmı telefonunuzdakı uygulamaların bazıları kapanmıyo battery doctor dıye program var o program tum herşeyı kapatıyo telefonu kapamıs gıbı oluyo onu ındırın hala devam edıyosa garante verın
ben kulanıyom tam tersı sarjım artıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben de note 3 kullanıyorum. evet telefonumda tüm note 3 lerde olabileceği gibi bir sarj sorunu vardı. Sabah uyandığında benim de şarjım kendi kendine azalıyordu. Bana ucak moduna al öyle yat yok İşte güç tasarruflu falan filan şeyler dediler. Onları uyguladım ama bir etkisi olmadı.
Telefon yaklaşık olarak 2 hafta kendi kendine şarj yedi. 2 hafta sonra telefonu kapattım sonra tekrar açtım ve ne olduysa telefonun şarj sorunu düzeldi. Bu belki de "RAM " İN dolduğundandir bilmiyorum.

Şimdi ise farklı bir sıkıntım var. Telefonu şarja koyuyorum. Şarj göstergesi çıkıyor şarj da oluyor fakat çok yavaş oluyor normalde yaklaşık 1-1.30 saatte dolan şarjım saat 2.30 tan 8 e kadar sadece %44 dolmuştu (şarja koyduğumda 18 di şarjı 62 olmuştu. )

Acaba prize ilgili mi şarj makinasına ilgili mi yoksa telefonla ilgili mi bilmiyorum servise de götürmek istemiyorum ne yapabilirim ???😢😢😢

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bataryasını değiştir olmadı servise gönder
allah yardımcın olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende note 3 var daha alalı 9 ay oldu ama sarj yerı bozuldu sarj oluyo gosterıyo ama sarj olmuyo sımdıde hıc bı sekılde sarj edemıyorum ne dandık bı telefonmus onca para verdım aldım garantıye gondereyım dımı dırek garantı bunu yapar mı acaba yoksa ek bı para talep eder mı bı bılgısı olan var mı

S

SDN asdfg

SDN Okuru
Benim telefonumda note3 ve daha 7 ay oldu son 1 aydir sarji aşiri hizli bitiyor uyurken 85de birakmistim uyandogimda 0di ve kapanmisti ne yapmaliyim😕

ömer gülmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar sorun pil omru dolmus olabılır yenı pıl yanı batarya almanızı tavsiye ederim ama pil yenı ise boyle oluyorsa kalibrasyon ayarı bozuk olabılır yada sarj aletı orijinal degıldır orijinal sarj aletı ise samsung ıse telefonunuz *#0228# numarayı tuslayın ve reset kalıbrasyon gıbı bı yazı cıkacak ona basın ekran kapanacak ve normalde kac sarjda ıse o kadar gosterecek

Umut Sefa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önce merhaba aynı sorun bendede vardı 2 saat şarjda durmasına trağmen %30 falan oluyodu şöyle çözdüm öncelikle o kadar tavsiye var ki hiç biri işe yaramadı bitane toplu iğne aldım elime ve stok'un içini temizledim o kadar çok şey çıktı ki cebimizde gezdirdiğimiz için telefonu hep tüğ sigara tütünü bile çıktı ben olsam bende şarj olmam iyice temizledim merak etmeyin herhangibi zarar gelmedi eskisi gibi şarj oluyo :D

Hayatımda ilk defa bi form a kayıt olluyorum çünkü kimse doğru tavsiyeyi vermemiş ve şarj olmama durumu ise sinir bozuycu umarım işe yaramıştır sizdede arkadaşlar.

ApoFiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
batarya kalibrasyonu yapın.işe yaramazsa direk servise.
Note 3 teli bendede var. Bataryasını çıkartıp orijinal bataryayla ince bir şekilde kıyasladım ve sonucunda note 3 telindeki batarya orijinal çıkmadı. Hatta siteyi atim. Asıl orijinal batarya.(Samsung Galaxy Note 3 Batarya Pil - n11.com)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note 3 bataryası orijinalmi değil mi kontrol etmek için bataryanın önünde ilk satırda yazının sonuna doğru in china yazması lazım. Eğer ki in China yazıyorsa orijinaldir.

Son düzenleme: