Galaxy Note 2 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmetozdas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a. arkadaşlar ben note 2 kullanıyorum . öncelerden root anlatımınızla rootlamıstım telefonu bi sorun yok gibiydi . Dün bi format atmak istedim . Recovery moda almak istedim. alamıyordum. note2 yazısı çıkıyor telefonun ekranı kayıyor sonra siyah ekran ve en sonunda tekrar aynı olay . habire reset olup ekran kayıyor. Download moda gecince sorun yok. sonra telefonu normal fabrika ayarlarından sıfırladım . bU SEFER telefon hiç açılmıyor . power tuşuna bastıktan sonra recovary modda olanın aynısı oluyor ve hiç açılmıyor... sammobileden 4.1.2 sürümünü indirdim. odinle yüklesemmi ne yapsam bi anlatırsanız??????????

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
s.a. arkadaşlar ben note 2 kullanıyorum . öncelerden root anlatımınızla rootlamıstım telefonu bi sorun yok gibiydi . Dün bi format atmak istedim . Recovery moda almak istedim. alamıyordum. note2 yazısı çıkıyor telefonun ekranı kayıyor sonra siyah ekran ve en sonunda tekrar aynı olay . habire reset olup ekran kayıyor. Download moda gecince sorun yok. sonra telefonu normal fabrika ayarlarından sıfırladım . bU SEFER telefon hiç açılmıyor . power tuşuna bastıktan sonra recovary modda olanın aynısı oluyor ve hiç açılmıyor... sammobileden 4.1.2 sürümünü indirdim. odinle yüklesemmi ne yapsam bi anlatırsanız??????????

odin ile stock romu yükle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kolay gelsin note2 telefonum birden telefonla konusurken aramayı sonlandırıp arama yapmamı engelledi ve ardından kapattı kendini. telefon kendi kendine acılıp note 2 yazısı gozukup geri kapanıp duruyor. bataryayı soktüm beklettim fakat aynı problem devam etmektedir. formatta atılmıyor. yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler...

pelinckc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum note 2 ve telefon acıldıgında samsung yazısı cıkıyo sonra açılma işlemi tekrarlanıyo bır sonrakinekrana geçmiyor. Telefon bu şekildeyken format atmadan önce yedekliyebilmem mümkün mü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunun çözümünü bulan biri var mı bende de aynı şey oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bugun bende de oldu. ne yapmam gerekiyor??

mrgogo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sorunuzun cevabı aslında çok basit bu sorun önceki romda kalan artık dosyalardan veya ayarlardan kaynaklanıyor, yapmanız gereken;
1- telefonunuzu kapatmak
2- telefonunun açma tuşu + orta tuş + ses açma tuşu'na basarak telefonunuzu açmak
3- Gelen ekranda wipe data ve wipre cache yapmak

Saygılarımla;

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
4.3 note 2 ' ye yaramadı mı ne :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sorunuzun cevabı aslında çok basit bu sorun önceki romda kalan artık dosyalardan veya ayarlardan kaynaklanıyor, yapmanız gereken;
1- telefonunuzu kapatmak
2- telefonunun açma tuşu + orta tuş + ses açma tuşu'na basarak telefonunuzu açmak

Saygılarımla;

Tşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer::hammer::hammer:hiç açılmıyorki kapandı birdahada açılmadı şarja takıyorum yine bir tık yok . Yardım edin :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 telefon bır anda kapandı ve ekranda sadece telfonun modelını yazan yazı cıkıyor ve ıc bır sekılde acılmıyor ne yapmam gerekır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya telefonum samsung note 2 şarjı bitti akşam kapandı sabah şarja taktım açılmıyo sadece pil resmi çıkıyo ve şarj olmuyo acil biri yardım etsin lütfen.:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde aynı sorun sarjım bıttı kapandı acılmıyo sarja takıyorum sarj olmuyo baska batarya taktım yıne acılmadıı ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sorunu çözebilen birisi var mı:S Benimde aynısı bugun basıma geldi durup durdugu yerde ve ne format atabiliyorum ne de birşey.. yardımcı olsun birisi lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya telefonum note 2 şarjı bitti hemen taktım açtım sorun yoktu ama sabah uyandığımda telefon kapalıydı şarja taktım yine açılmadı lütfen yardım

maho502

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benimde bi sorunum var note 2 kullanıyorum mobil ağa bağlı iken foursquare facebook instagram vb uygulamalardan bildirim gelmiyor wifi ağına balandığım an bildirimler doluyo mobil ağa bağlı ikende nasıl bildirim alıcam düzeltmeme yardımcı olabilirmisiniz?

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Note 2 ve s3 de olan Sudden Death durumuna denk gelmişsiniz Emmc çhip yanmış servise verin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam Banada Bi Bakarmısın Note 2 nin şarjı köküne kadar bitmişti sonra şarja takınca sanki bir bug giriyormuş gibi şarj ekranında kalıyor imlec dönmüyor ısınma var ama cihaz açılmıyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum sabah kalktıgımda kılıfın içinde hafif nemli bir su vardı şimdi ekran açılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde sarzım bıttı takıyorum ekranda hic bisey cıkmıyor sarz almıyor yanı napmlaıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunu yapınca telefondaki dosyalar sıfırlanıyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
not1 telefonum vardı güncelleme istiyordu sürekli sonra dondu kapattım bir daha hiç açılmadı şarj falan da göstermiyor. hiç bir hareket yok ne yapmam lazım.?

cihaz.servisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size servis yolu malesef görünüyor, detaylı yardım bilgi almak isterseniz özelden ulaşabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar benim tel note 2 telefon hiç açılmıyor note 2 ekranı bile gelmiyor ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 telefonum var şarja takınca telefon şarj etmiyor donuyor açmaya çalışıyorum açılmıyor format atarsam geçermi yardım edin lütfenn :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaslar telefonumun sarjı bıttı ve kapandı. sımdı sarja taktım ama sadece bos bır pıl ısaretı var 2 saat oldu hale acılmadı telefon nedenı nedır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum note 2 resimlere bakarken ekran dondu kapattım açmaya calıştım samsung yazısından baska ekrana gecmedi sraja taktım sarj resmi cıktı başka ekran hiç gelmedi.
açma tuşu + orta tuş + ses açma tuşu'na basarak telefonunuzu açmak
yaptım yeniden bi degişiklik olmadı servise gösterdim format atılması gerek ama format atılmazsada yapılmaz dedi
sonucu formatta atılmıyor. napabilirim