Galaxy Note 2 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 power+ses acma tuşu orta tuş elinizi basılı tutup telefon acılıp

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum note 2 oynarken ekran dondu kapattım açmaya calıştım samsung yazısından baska ekrana gecmedi sarja taktım sarj resmi cıktı başka ekran hiç gelmedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bnm de note 2 var ama dün aksam işte çalısrken arka kameranın yakınlarına bi yerine bi parça gldi telefon kapandı dahada acılmadı acil yardımm

boybey02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende ace 2 kullanırım telefon rootlu sistem dosyalarını oynarken böyle samsung yazısında restart atıyor sorun aynı sorunu çözmek için
1-orjinal stock rom u indirin sammobile den
2-pc ye odin i kurun pda kısmından rom u seçin
3-telefonu dowload mode a alın ses açma+home orta tuş+power açma kapama tuşu açıldıktan sonra countie basın ses açma tuşu ile
4-pc ye bağlayın usb kablosu ile odin programı görecek sol üstteki kutu sarı yanacak eğer yanmazsa driver indirip kurun
5-start a basın bende 4:30 dk sürdü kurması

Bu işlem % 100 çalışıyor ben 4-5 kere denedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wipe data yapınca telefona format mı atıyo çünkü gitmemesini istediğim bir sürü bilgi var

S

SDN Okuru gin

SDN Okuru
slm arkadaşım note 2 tel benımde var aynı şikayetler oldu siz ne yaptınız lutfen banada söyleyin

C

cep telefonu teknikeri

SDN Okuru
Telefonum note 2 ve telefon acıldıgında samsung yazısı cıkıyo sonra açılma işlemi tekrarlanıyo bır sonrakinekrana geçmiyor. Telefon bu şekildeyken format atmadan önce yedekliyebilmem mümkün mü
cihazınızın switch ( kilit tuşu ) dediğimiz parçası arızalanmış değişmeden açamazsınız

muharrem Nakişli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evde full dolu yedek batarya vardı. onu taktım cihaz normal açıldı. birkaç defa tekrar aç kapa yaptım gayet düzgün çalıştı. diğer bataryayı takıp açmaya çalıştığımda yine aynı ekranda takılı kalıp kendini resetledi sürekli. yeni bir batarya ile sorunun düzeleceğini düşünüyorum. ben de düzeldi.

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
evde full dolu yedek batarya vardı. onu taktım cihaz normal açıldı. birkaç defa tekrar aç kapa yaptım gayet düzgün çalıştı. diğer bataryayı takıp açmaya çalıştığımda yine aynı ekranda takılı kalıp kendini resetledi sürekli. yeni bir batarya ile sorunun düzeleceğini düşünüyorum. ben de düzeldi.
Konu hortlamış ama ben yinede söyleyim Emmc Chip arıza çıkarırsa ki S2 s3 note 1 ve note 2 de bu sorun var Yedek Batarya kurtarmaz maleseff direk servise gitmesi lazım

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Konuya mesaj yazmadan önce konunun açılma tarihine bakarsanız daha iyi olur.Yaklaşık 3 sene önce açılmış konuyu hortlatmak gereksiz.