Galaxy Mega 6.3 ve Xperia SP arasında kaldım lütfen yardımcı olun

Bu konuyu okuyanlar

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhabalar

ben xperia sp almayı düşünüyodum ancak galaxy mega 6.3 ü görünce ve özelliklerine de bakınca bunu almaya karar verdim gibi.

bana yardımcı olur musunuz sizce hangi telefonu alayım siz olsaydınız hangisini alırdınız??

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Biz olsaydık mega ile sp arasında kalmazdık.Mega büyük bir cihaz ama kalemi yok büyük cihaz alacak olsam note 3 alırım küçükvtelefon alacaksam da sp almam onun yerine 4s alırım daha iyi yada nexus 5.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bendeki para 1.300e kadar ben sadece ya xperia sp yada galaxy mega 6.3 almayı düşünüyorum. ikisinden birini önerin lütfen..

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Note 2 vatanda 1289 lira.Onu öneririm.Eğer yok illede ikisinden biri diyorsan Mega'yı al tabi ki.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler. başkaları da cevaplasa onlar da ne diyor bakalım...

mega alsam xperia almadım diye pişman olmam inşllh

quantintrntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Galaxy mega çok büyük telefon ama bir kaç güne alışırsın. Alışırsın alışmasına ama gerçekten belli bir zamandan sonra taşıması sorunlu olacaktır. Yani bir yere kadar note 2 sınır bence. Yani kesinlikle taşıma derdim olmaz dersen al bence. Ya da ikinci el temiz güvenilir s4 bulabilirsin bu paraya

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=319275]quantintrntn[/MENTION] [MENTION=15367]El Padrino[/MENTION]
peki size dayanarak fikrimi değiştiriyorum ancak şu xperia sp benim aklımda gerçekten.

note 2 de fazla fiyat benım ıcın.

xperia sp 1100e var

xperia sp alsam

note 2 almadım diye pişman olurmuyum peki??

xperia sp de güzel telefon yani herkes muhteşem diyor..
ne düşünüyorsuınuz?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mega alırsan note 2 almadığına pişman olucaksın note 2 alırsan belli bir süre sonra keşke zarif bir sony alsaydım diye pişman olacaksın pişmanlıklar bitmez büyük telefon alınacaksa note serisinden alınır küçük alınacaksa birçok alternatif var.Şuanda g2 kullanıyorum belki note 2 den üstün bir cihazdır ama note 2nin yeri her zaman ayrıdır her kullanıcıda.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ya bende note 2 yi fazla sevmiyorum tasarımını falan.
ben eglence için istiyorum telefonu fazla oyun oynamam ama note 2 de iş adamlarının telefonu gibi duruyor ögretmenlerimin cogunda note 2 var :D xperia sp alayımmı yada note 2 mi illa diyorsunuz hangisi

korkmazcakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 tl ye galaxy ace var al onu 2.el ustunu koy cebine telefon hep pismanliktir surekli keske dersin parani tut cebinde senden kralı yok

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sen olayı kafanda bitirmişsin sp almayı düşünüyorsun bekliyorsun burdan da bir liseli gelecek spyi yere göğe sığdıramayacak seninde için ferahlayacak gidip alacaksın olay bu.O yüzde ne kendini ne bizi yorma git al burdaki insanlar tecrübelerinden faydalanarak sana güzel kullanışlı telefon önerecekler sen kafanda olayı bitirmişsen sana kimse yardımcı olamaz o yüzden git al sp ne kendini yor nede bizi.Ha sp hakkında bilgi almak istiyorum belki dersin forumdan sony bölümüne gir yığınla bilgi bulursun sp hakkında onlara bak.Kullananlarla iletişime geç sana yardımcı olurlar.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=110861]sevket_19[/MENTION] abi sen niye sıkıntıya girdin şimdi ya ben sadece bilgi almak istedim tecrübelerinize dayanarak iki telefon arasında kaldıgımı söyledim sadece.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
@sevket_19 abi sen niye sıkıntıya girdin şimdi ya ben sadece bilgi almak istedim tecrübelerinize dayanarak iki telefon arasında kaldıgımı söyledim sadece.

Kardeşim burda bize sormanın amacı fikir ve öneri almak değil mi !? Bizim bilgimize ve tecrübemize güvenerek burada konu açmışsın bizde sana yardımcı olmak amacıyla gayet mantıklı önerilerde bulunuyoruz.Ama sen Xperia SP diye kendini şartlamışsın.Sabahtan beri burda herkes "Note 2 al" diyor sen hala "SP mi alsam karar veremedim" diye konuyu uzattıkça uzatıyorsun.Bekliyorsun ki biri gelsinde "SP al" desin içim rahat etsin hemen koşup SP alayım diye.SP ile Note 2 ve Mega kıyaslanamaz bile.Aralarında dağlar kadar fark var.Biz bu işin uzmanıyız kardeşim.Sen bize güven.Note 2 al diyorsak vardır bir hikmeti.Bir daha da SP filan dersen kavga çıkacak burda :d

Laxeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 2yle Xperia Sp arasında kalma be abi. Note 2 al 3 sene götürür seni iyi kullanırsan. ayrıca spnin ekranı iyi değil diyor telefon incelemeleri yapan insanlar. ama sen sp kullandıysan karar senin .

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] tamam hocam teşekkürler. buradaki amacım birinin çıkıpta neden note 2 alacagımı açıklamasını beklememdi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

teşekkürler [MENTION=354267]Laxeri[/MENTION]

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@sevket_19 abi sen niye sıkıntıya girdin şimdi ya ben sadece bilgi almak istedim tecrübelerinize dayanarak iki telefon arasında kaldıgımı söyledim sadece.
Tamam bende onu diyorum bilgi alacaksan gir forumdan sony bölümüne bilgi al yığınla bulursun sp hakkında ama sana burda kimse mega al demez mega yerine note 2 alınır sebebi de belli note 2 kullanışlı kalemi var.Ama mega sadece büyük bir cihaz artısı yok hem taşıma zahmetin olacak hmede bir artısı olmayacak sence mantıklı mı bir düşün ama note 2nin en azından kalemi var farklı bir deneyim sunuyor madem büyük telefon alacan note 2 al bari işlevsel olsun.Yok ben spyi beğeniyorum diyorsanda dediğim gibi sony bölümündeki konulara bak kullananlara rastlarsın onlarla iletişime geç.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler [MENTION=110861]sevket_19[/MENTION] note 2 almaya karar verdim tasarımını begenmesemde :) sağolun

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Note 2 bile büyükken mega almak yanlış tercih olur :)