Galaxy Gear Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
ihcJp6Y.jpg

Dün uzunca inceleme firsati buldum gear'ı ve hiç tatmin olmadım. Neden ise şu oldu, 800 tl ye aldığım biraz karizmatik ve teknolojik bir alet ile zar zor arama yapıp en fazla telefonumdaki müziği degistirebiliyordum.. kadikoy nautilus teknosada deneyebilirsiniz arkadaslar turuncu ve yesil olanini... Benim düşüncem o fiyat için hic de verimli olmayan bir alet... siz ne dusunuyorsunuz?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Saat dedigin analog olur ben o akrep yelkovani gorecegim arkadas bencede gereksiz hangi mal saatten foto ceker ya da ne biliyim internete girer onu alacak herkesin akilli telefonu vardir zaten o yuzden cidden gereksiz ve para tuzağı

husem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatı çok pahalı katılıyorum ama hiçte işe yaramaz değil. Sony smart watch kullanıyorum ve işime çok yarıyor. Herkesin görüşü farklı olabilir ihtiyaçları da bir kaç örnekle nasıl bir kullanım yapabilirsiniz anlatayım.

Çok sıkışık bir otobus/metrobuste telefonunuz cebinizdeyken arama gelirse yada elleriniz dolu ve telefonu elinize alamadığınızda saat üzerinden arayanı görme mesajı okuma ve meşgule alma vs. özellikleri sayesinde telefonunuz boşuna çalarak milleti rahatsız etmiyor.
Aynı durum telefonunuzla aynı odada olmadığınızda çağrı gelirse saat titrediğinden telefonunuzun çaldığını görebiliyorsunuz. Bluetooth kulaklık ile görüşme yapabilirsiniz.

Yani kısaca telefonunuzu yanınızda bulundurmadığınız da çok kolaylık sağlıyor.

bahadırözkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mal diye bir hitap şekli yok lütfen saygılı olalım yani samsung sizin kadar düşünemiyor mu lütfen