Galaxy gear alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar geçenlerde birisinde galaxy gear gördüm ve çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum ama ya 2.el yada yurtdışından çünkü 800 tl çok pahalı sizce akıllı saat almak için biraz erkenmi. Çünkü gearda su geçirmezlik özelliği falan yok ayrıca pili ne kadar gidicek muamma ama çok hoşuma gitti hem şuan takabileceğim bi saatimde yok hazır samsung telefonumda varken hala 4.3 gelmesede alamaya değermi sony smartwatch 2 ye biraz baktım ama hoşuma gitmedi.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Akıllı saat gereksiz şu an . İki işlem için almaya o kadar para vermeye gerek yok. Bi müziği değiştirip iki mesaj okumak için o kadar para vermek saçma. Şu an alınmaması taraftarıyım.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Akıllı saat gereksiz şu an . İki işlem için almaya o kadar para vermeye gerek yok. Bi müziği değiştirip iki mesaj okumak için o kadar para vermek saçma. Şu an alınmaması taraftarıyım.
Ben zaten en fazla 350 400 veririm 2.el düşünüyorum ama tek korkum pil

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
O kadar parayı git casio al fossil al swatch al adam akıllı şık bir saatin olur en azından.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Biraz düşündüm ve gerçekten saçma geldi :) aslında ipod nano 4 alıp kordon takıcaktım ama dayımda gördüğüm saati almaya karar verdim