Galaxy C5 pro yazılım güncelleme yeri yok

Bu konuyu okuyanlar

faruknane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
C5 Pro aldım 2 gün oldu. Gayet memnunum. Always on Display çok iyi :))

Sorunum c5 proda ayarlarda yazılım güncelleştirme yeri yok bildiğiniz. Ayarlarda arama yaptım güncel diye arattım sadece güvenlik güncelleştirimesii çıkıyor. Yani yazılımını güncelleyrmiyorum telefonun. Yardımcı olabilir misiniz?
--- Gönderi Güncellendi ---
Screenshot_20170921-194821.png
Screenshot_20170921-194750.png

Güncelleştirme yeri yok bildiğiniz. Sjsjsjsj

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
att model telefonların bazılarında böyle birşey var diye duydum, att sim kartı olmadan bazı şeyler kısıtlı oluyormuş

Freedom32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
C5 Pro aldım 2 gün oldu. Gayet memnunum. Always on Display çok iyi :))

Sorunum c5 proda ayarlarda yazılım güncelleştirme yeri yok bildiğiniz. Ayarlarda arama yaptım güncel diye arattım sadece güvenlik güncelleştirimesii çıkıyor. Yani yazılımını güncelleyrmiyorum telefonun. Yardımcı olabilir misiniz?
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 27920Ekli dosyayı görüntüle 27922
Güncelleştirme yeri yok bildiğiniz. Sjsjsjsj

https://i.hizliresim.com/rJgW5P.png

Ayarlarda aşağıda var yoksa knox sayacı 1 olabilir kontrol et bence bi.

tuncay 01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba c5 pro siyah 5018 olarak aldığım cihazım da da güncelleştirme menüsü yoktu.Download moda baktığımda knox 0 model 5010 görünüyordu yani 5018 i buraya uyarlamışlar ama 5010 5018 melezi bir cihaz olmuş, Neyse ben bu cihaza sammobile sitesinden SM-C5010 NOUGAT 7.0 hongkong romunu indirip odin ile yükledim.Şu ana kadar her uygulama sorunsuz çalışıyor. wifi samsung healt, güvenli klasör ,hızlı şarj desteği hongkong romu türkçe dil destekli o saçma klavye yerine orjinal klavye, Cihazın görselliği iyiydi zaten orjinal nougat romuyla on numara oldu...not: home_csc yerine csc yi yükleyin.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Telefon hakkında bölümünde durum ya da yazılım bilgisi bölümündedir büyük ihtimalle. Ya da uygulama olarak menüdedir.

ASSASSİN34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefon hakkında uzun bir video hazırladım türkçe olarak bunun kadar ayrıntılı başka anlatım yok hem yukarda bahsedilen güncelleme ilede alakalı bilgiler verdim videoda izlemenizi tavsiye ederim faydalı olacağını düşünüyorum biraz uzun ama bir son kullanıcı olarak eksi ve artı yönleriyle değerlendirdim
Video linkde
Kaynak: https://youtu.be/VPTUAt3UBYc

emrettnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba c5 pro siyah 5018 olarak aldığım cihazım da da güncelleştirme menüsü yoktu.Download moda baktığımda knox 0 model 5010 görünüyordu yani 5018 i buraya uyarlamışlar ama 5010 5018 melezi bir cihaz olmuş, Neyse ben bu cihaza sammobile sitesinden SM-C5010 NOUGAT 7.0 hongkong romunu indirip odin ile yükledim.Şu ana kadar her uygulama sorunsuz çalışıyor. wifi samsung healt, güvenli klasör ,hızlı şarj desteği hongkong romu türkçe dil destekli o saçma klavye yerine orjinal klavye, Cihazın görselliği iyiydi zaten orjinal nougat romuyla on numara oldu...not: home_csc yerine csc yi yükleyin.

aynı sorun bendede var c-5010 serisi telefon menüsünde yazılım güncelleme yeri yok telefon file explorer uyarısı veriyor sadece klavye seceneğinde kika keyboard var ve değiştirilmiyor pasif durumda. servise göndereceğim samsung orjinal klavye su an sorunsuz değil mi sizde

Fgkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende yeni aldım c5 pro wifiye bağlandığında sistem güncellemesi durduruldu yazıyo güncelleme yeride yok