Galaxy Ace telefonu nasıl güncelleyebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

windows7seven

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Galaxy Ace telefonu nasıl güncelleyebilirim?

Telefon sürümü 2.2.1

Desire HD internete girdiğimde otomatik olarak güncelleştirme seçenekleri çıkıyordu fakat bu telefonda bir türlü bulamadım.

Bilen varmı acaba?

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bilgisayarına Samsung Kies yazılımını kur, yeni güncelleme geldiyse uyaracak ve indirip kuracaktır.. Ama benim bildiğim son sürüm 2.2.1 şu anda.. Yakında 2.3.3 sürümü gelecek..

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de galaxy fit var 2.3.3 güncellemesini bekliyorum

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
galaxy fit'ten memnun musun arkadaşım. çevreden duyduğum kadarıyla ekran çözünürlüğü çok kötüymüş. smartphone için hayal kırıklığı diyolar. hazır kullanan birisini bulmuşken merakımı gidermek isterim.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
2.3.3 güncellemesi Ağustos içinde gelecek arkadaşlar. Şu anda sadece üretici yazılımı güncellemesi mevcut Kies'te. Onu yapabilirsiniz ancak.

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şarj sorunu var tabikide android telefonlarda oldugu gibi video çözünürlüğü çok iyi değil orta, yavaslama sorunu oluyor bazen, önde kamera yok görüntülü konusmak için benm tespitlerim şikayetlerim bunlar. bunlara ragmen memnunum tek önemli şikayetim android2.3.3 güncellemesinin gelmemesi

maxpayne1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında internete 2.3.3 güncellemesini el altından verdiler geçen ay kurdum pek bir değişiklik yok, telefonun şarz süresi biraz uzamış ama gerisi aynı. Eylül başı gibi servislerde yüklemeye başlayacaklarmış...
En büyük sorun ram problemi ama o da donanumsal bir sorun tabi bi de hala flash desteği yok onu kendiniz yükleyeceksiniz...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
genel olarak ekran çözünürlüğünü çok kötülüyorlar. bana göre de çok büyük eksiklik ve saçmalık. ama kullananlardan bilgi almak istedim birde. 5.0 mp kamera koyduğun bir smartphone modeline neden bu kadar düşük ekran çözünürlüğü koyarsın anlamadım gitti. 3mp kameralı cihazların ekran çözünürlüğü bile daha iyi.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende galaxy gio var, kies beklemedim 2,3,4 yükledim. çokta memnunum. :D duyduğuma göre 2,3,5 çıkacakmış, çıksın onuda deneriz :D

ace ve gio için 2,3,3, ağustos ortası ya da sonu çıkacak diye duydum. kies üzerinden