G3 Android 6.0 Root Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Keceli00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 D855TR modeli Android 6.0

Program versiyonu v30g

Arkadaşlar telefonda yavaşlamalar var ve biraz sıkıldım açıkçası root atmak istiyorum ama şimdi Pc den atmadan telefondan direkt atmanın bir yolu var mı ? Yani sanırım var ama varsa root olma şansı nedir ben daha önce root atmadım ve brick bootloader felan diyorlar şimdi root a basıp 5 dk sonra lg logosunda telefonun kalmasını istemiyorum.Ayriyeten tek tıkla 0 sorun ile root atma şansımın olduğu kadar unroot içinde aynı şeyler geçerli.Yani kısaca root atmak istiyorum (bilgisayar olmadan) %100 güvenilir ve basit ve istediğimde basitçe 0 sıkıntıyla unroot edebilmek istiyorum.Kingoroot tek tık ile root felan diyorlardı ama güncel mi lg ye olur mu riski neler onu öğrenmek için konuyu açtım.Risk yoksa yapcam ins . Simdiden teşekkür ederim .

Keceli00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hic bi soruma cevap alamıyorum ( ne shiffdelete den ne chiponline forumlarından) bi yardımcı olucak yok mu ya

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Hic bi soruma cevap alamıyorum ( ne shiffdelete den ne chiponline forumlarından) bi yardımcı olucak yok mu ya
Aynı soruların hiç araştırma yapılmadan sürekli sorulmasından bıkmışlardır. Bu yüzden cevap vermiyor olabilirler.
Küçük bir araştırma ile istediğiniz bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Google sağolsun :)

[Guide]LG One Click Root - root LG firmwares (KitKat / Lollipop)

İngilizce'niz yok ise Google Translate işinizi görür.

Keceli00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı soruların hiç araştırma yapılmadan sürekli sorulmasından bıkmışlardır. Bu yüzden cevap vermiyor olabilirler.
Küçük bir araştırma ile istediğiniz bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Google sağolsun :)

[Guide]LG One Click Root - root LG firmwares (KitKat / Lollipop)

İngilizce'niz yok ise Google Translate işinizi görür.

Ben bilgisayarsız KingRoot ile Root atmanın riskini sordum bilgiisayar ile nasıl atılır onu atmışsın . Ve araştırdm (araştırmadıgımı söylüyorsın ama) hepsi bilgisayar ile root atılmasından bahsediyor veya brick olabilir felan diyor ben ise kingroot un riskini güvenirliliğini soruyorum. ve baktıklarımda göremedim.Senin attığında da göremedm . Alaycı saldırganlık gösterceğine ne sorduğumu anlasaydın keske.

Edit:Bu arada Kitkat ve lolipop demiş ama marshmallow da geçerli mi linteki

Son düzenleme:

rasimoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonum LG G3 D855TR modeli Android 6.0. Program versiyonu v30g

Internette arastirmama ragmen bulamiyorum root nasil yapilacagini. Hepsinde oncelikle versiyonu 30b ye dusureceksiniz diyor ama detayli anlatim veya nasil düşüreceğimi anlatan bir aciklama yok. Yardimci olacak bir arkadaş olursa sevinirim.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Telefonum LG G3 D855TR modeli Android 6.0. Program versiyonu v30g

Internette arastirmama ragmen bulamiyorum root nasil yapilacagini. Hepsinde oncelikle versiyonu 30b ye dusureceksiniz diyor ama detayli anlatim veya nasil düşüreceğimi anlatan bir aciklama yok. Yardimci olacak bir arkadaş olursa sevinirim.
LG G3 Android 5.0 Lolipop'a Geri Dönme | LGDestek.NET

bu da indireceğin dosya
LG Türkiye Kullanıcıları Yardım ve Destek Sitesi | LGDestek.NET
kolay gelsin :)