Futbol İçin Okulu Bıraktım.

Bu konuyu okuyanlar

e3r3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Herkese Merhaba 9 Yaşında Futbola Galatasarayın Altyapısında Başladım Ve 11 12 Yaşlarındayken Kendi Semtimin Bir Hocası Maçta Beni Görmüş Ve Çok Beğenmiş O Yüzden Beni Transfer Etmek İstedi Ve İlerde Bana Amatör Lisans Verebilceğini Söyledi Ve Bende Kabul Ettim Şuan 15 Yaşındayım U16 da 8 Gol U15 ' de 14 Gol Attım Ve Bende Kendim Okulu Bırakmak Zorunda Kaldım Açıktan Okumaya Başladım Çünkü Maddi Sıkıntılarım Vardı Bana Destek Veren Kimse Yoktu Ne Babam Ne Annem Ne de Diğer Aile Bireyleri Sonra Amcamın Yanında Çalışmaya Başladım 4 Ay Önce. Amcamın Oğlu Bana Sürekli Senden Bir Şey Olmaz Sen Beceriksizsin Sen Gerizekalısın Sürekli İşte Çalışırken Böyle Laflar Kullandı 4 Aydır Ve Şuan Hala Küfür Ediyor Ve Dayak Yiyorum.Ama Bunlar Beni Daha Çok Hırslandırıyor Çünkü Sadece Hayal Ediyorum Eğer Bir Gün Futbolcu Olursam Bunları Rezil Etmek İstiyorum Ve Aileme Daha İyi Bir Hayat Yaşatmak İstiyorum Aynı Zamanda Bu Benim En Büyük Hayalim Bunu Başarmak İçin Kendime Çok Güvendim Fitness'a Başladım Bacak Kaslarımı Daha Çok Kuvvetlendirmek Olsun , Vücudumu Geliştirmeye Karar Verdim. Hocam(Teknik Direktör) Bana Bunları Kafana Takmamamı Söyledi Ve Dedi Ki Sende Büyük Bir Yetenek Var Ve Sen Bunu Daha İyi Bir Hale Getirmek İçin Kendin Her Şeye Karar Veriyorsun Ve Buna Bir Kişiye Ne Olursa Olsun Daha Genç Yaşında Kendi Başına Ayakta Durmayı Öğrendin Dedi Ben Bu Sözlerle Daha Çok Hırslandım Artık Hayalim İçin Çalışıyorum.Ve Bana Kim Başaramazsın Senden Bir Şey Olmaz Diyen Kişileri Hayatımdan Çıkardım(Bazı Arkadaşlarımı) Eğer Futbolcu Olursam Amcamları Hayatımdan Çıkarıcam Ve Bana Bir Daha Kim Böyle Bir Şey Derse Çıkarmayada Devam Edicem. HİÇ BİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR !

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bence okulu açıktan okumakla iyi yapmışsın. İnsan neyi seviyorsa onu yapmalı. Sevmediği birşeyde başarılı olması beklenmez.

Sana başaramazsın diyenlere karşı sen çalış ve kazan senin başarın onlara en büyük cevap olur.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Futbol en fazla 35 yaşına kadar. Sonrası için şimdiden biraz düşünmek yerinde olur.