FULL HD Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

fernanzo

Üyecik
merhaba arkadaşlar. elimde next'in yan ürünü olduğunu öğrenip aldığım starcom sc2200 var ve hiç memnun değilim. bir kere aşırı ısınıyor ve ses ile görüntü senkronu sorunundan kurtulamadım, güncelleme ayrı bir sorun çünkü en yeni güncelleme 2015. anlayacağınız zor bela kullanmaya devam ediyorum. daha önceleri supermax dragon hd kasalı bir uydu kullanıyordum, o da aşırı ısınma sonucu aniden kapandı, bir daha kendisini görmedim. içini açtım, kondansatörü yanmıştı, değiştirdim nefes almayı kesmişti uyanmadı. a101'lere de gelen (konya sokaktan almıştım) hometech mini hd uydu alıcısı ise aşırı ısınmadan tuhaf davranmaya başlamıştı. bazen hiç cevap vermeyip 2 gün sonra hiçbirşey olmamış gibi iş görüyordu. onu monitörümde kullansam da hep gidici gibi duruyor. tüm bu uydu alıcıları da internete youtube'a bağlanma vaadi bulunan cihazlar ama uygun wifi cihazında bile randıman vermediler malesef. şimdi yine bir uydu cihazı arayışındayım ama öncekiler gibi olması korkutuyor. içimi döktüm, gün gelir belki lazım olur diye. arşivlik olsun.

stat counter