Full HD Film İzlemek / İndirmek İçin Site

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Reklamsız ve güncel bir site arıyorum. Yabancı site istemiyorum. Türkçe altyazı/dublaj olmalı.

filmtat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni açılan sitemize bekleriz.Sitede reklam bulunmamaktadır. Türkçe dublaj, türkçe altyazılı hd film izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Site güzelde 1080P olsaydı keşke.

Son düzenleyen moderatör:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sana kendi kullandığım ve en sağlam bulduğum methodu anlatayım.

Alt yazı demişsin diye bunları koyuyorum, linkleri incelemeni tavsiye ederim. Dublaj'daki seslendirmeyi pek beğenmiyorum onun için orjinal seslendirme hoşuma gidiyor. Tabii alt yazıyı ingilizcemi geliştirmek için açmıyorum ama google'da putlocker diye arattığında çoğu sonuçta türkçe alt yazı bulunuyor.

Putlocker - Watch Movies Online Free

Popcorn time ise bir film izleme uygulaması, yine çoğu filmin türkçe alt yazısı mevcut. IOS, Android, Linux, Windows, Mac OS versiyonları var.

Popcorn Time - Watch movies and TV shows instantly!

Ayrıca firefox'un bu eklentisi ile yabancı bir siteden indirme işlemini yapabilirsin. Bulduğum en sağlam video indirme eklentisidir kendisi, youtube'dan dahi indirme yapabilirsin bununla.

Video DownloadHelper

Ve Vlc yardımı ile türkçe alt yazıları web'de film ismini yazarak arayabilirsin.

--- Gönderi Güncellendi ---
Şunu da belirteyim, baya korsandan yani yasa dışı bir şeyden bahsediyoruz yani kusursuzca şekilde arşivlenmiş tamamen telif hakkı katliamı bir site bekleme :D Şu zamana kadar gördüğüm en düzenli 2 platform bu putlocker ve popcorn time. Genelde korsan içeriği bulmak için kimse senin işini kolaylaştırmaz. Biraz senin de internette araman lazım tam olarak istediğin içeriği bulmak için.