Full amortisörlü dağ bisikletimi? Yoksa ön amortisörlü mü?

Bu konuyu okuyanlar

Yunus Emre Erzin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar 2000tl bütçem var ve bununla dağ bisikleti almayı düşünüyorum, dağ bisikletimde full amortisörmü yoksa, sadece ön amortisörmü kararsız kaldım, ve hangi marka iyidir cevap verirseniz memnun olurum ??

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
full amortisör , sedona iyi diye duymuştum.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Senin 2000TL ile alabileceğin full amortisörlü bisikletin sana hiç bir yararı olmaz ama zararı olur. 2000TL bandında bir kaç ürün önerebilirim.

Bianchi rcx serisinin jantina göre 426 427 429 istediğini seçersin.

Modeller tabiki bunlarla sınırlı değil bir sürü model var. Senin yapacağın şehrindeki tüm bisikletcilere gidip modellere bakmak. Zaten 2000TL ile alacağın tüm bisikletler ortalama aynı özellikler de olur. Yine de senin arayacağın özellikler Hidrolik Disk olması, Tourney olucak, ön maşa kilitlenebilir olacak.

2. Bir seçenek olarakta 2. Ele yönelebilirsin. Sahibinden vb. Sitelerden ilanlara bak, istersen foruma yaz nasıldır diye ben de bakarım.

Yunus Emre Erzin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Senin 2000TL ile alabileceğin full amortisörlü bisikletin sana hiç bir yararı olmaz ama zararı olur. 2000TL bandında bir kaç ürün önerebilirim.

Bianchi rcx serisinin jantina göre 426 427 429 istediğini seçersin.

Modeller tabiki bunlarla sınırlı değil bir sürü model var. Senin yapacağın şehrindeki tüm bisikletcilere gidip modellere bakmak. Zaten 2000TL ile alacağın tüm bisikletler ortalama aynı özellikler de olur. Yine de senin arayacağın özellikler Hidrolik Disk olması, Tourney olucak, ön maşa kilitlenebilir olacak.

2. Bir seçenek olarakta 2. Ele yönelebilirsin. Sahibinden vb. Sitelerden ilanlara bak, istersen foruma yaz nasıldır diye ben de bakarım.
Teşekkürler yardımın için kayserideki bisiklet mağazalarına soruyorum ve bana kron peugeot bisan markaları öneriyorlar