FPS düşüşü

Bu konuyu okuyanlar

AmrasP.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen günlerde AMD ile ilgili bir mavi ekran hatası almıştım. DDU ile kaldırıp eski sürüm olan Crimson sürümünü yükledim sorun çözülmüştü. Fakat bir süre sonra FPS'de ciddi düşüşler olmaya başladı. Crimson sürümünde Lol'de en yüksek ayarlarda 200-250 arası FPS alırken şimdilerde 90'lara kadar düştü ve oyun içinde 70'e kadar düşüyor. Biraz araştırma yaptıktan sonra otomatik olarak tekrar Adrenalin sürümüne yüklediğini algıladım. Onu tekrar silip güncellemeleri kapattıktan sonra Crimson'u tekrar yükledim fakat yine FPS'de bir artış olmadı. Şuan windows üzerinden gelen bütün güncellemeleri yaptım, AMD'nin geçenlerde yeni güncelleme ile piyasaya sürüsü Adrenalin 19.2.3 sürümünü yükledim. The Withcer 3:Wild Hunt'da ultra ayarlarda kasmadan oynatıyor. Fakat LOL ile alakalı bir durum mu yoksa ekran kartı ile alakalı bir durum mu bilemiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

AMD Radeon R9 380 4GB (Sapphire)

Ekli dosyalar

• ff.PNG
    ff.PNG
    7.3 KB · Görüntüleme: 356

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Lolde şu aralar anlamadığım bir sıkıntı var. Komple sistemimi değiştirdim sırf oyun donuyor diye hala donuyor. Sorunu yaşayan tek kişi de değilim.

AmrasP.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lolde şu aralar anlamadığım bir sıkıntı var. Komple sistemimi değiştirdim sırf oyun donuyor diye hala donuyor. Sorunu yaşayan tek kişi de değilim.
Sanırım dediğin gibi oyundan kaynaklı bir durum, boşuna kafayı çizmeye gerek yok galiba:rolleyes: