Fotograf Makinem Çorbanın İçine Düştü

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
geçen hafta aldığım fotograf makinesi bu akşam çorbanın içine düştü hemen bataryasını ve hafıza kartını çıkardım ama makine açılmıyor bu durum garanti kapsamında girermi arkadaşlar girmez ise ne kadara mal olur yapılması (müşteri hizmetlerini aradım çorbanın içine düştüğünü söyledim bana servis incelemesinden sonra belli olur dedi)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Fotoğraf makinenizin modeli nedir?
Muhtemel garanti dışıdır.Sıvı teması elektronik ürünlerde garanti dışı sayılır.Var sayım olarak garanti karşılamayacaktır.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Fotoğraf makinenizin modeli nedir?
Muhtemel garanti dışıdır.Sıvı teması elektronik ürünlerde garanti dışı sayılır.Var sayım olarak garanti karşılamayacaktır.

modelini bilmiyorumda resmi bu makinenin

1983483125257.jpg

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Firmasına göre değişiyor aslında.

Sony yaptı benim fotoğraf makinemi.

Üzerine bir şişe su devrildi. :D

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
nasıl düşürmeyi başardın çok merak edıyorum

yemek yerken arkadaşa resim göstercektim elimden kaydı çorba tabağının içine cumburlop gitti

Firmasına göre değişiyor aslında.

Sony yaptı benim fotoğraf makinemi.

Üzerine bir şişe su devrildi. :D

sony başka sonyi bir tutmayalım o bir kral benimde ps3e elektrik farzı yüksek gelmesinden makine kısa devre yapıp yanmıştı servis 2 gün içinde ücretsiz bir şekilde yapıp adresime kargo ile ücretsiz yolladılar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
makinenin akıbeti servis incelemesi ve raporu maliyet 170 tl onay verdim yapılsın diye

ha burdan bi not vereyim samsung hiç bir ürününe sıvı temasına garanti vermiyor düşme kırılmada garanti kapsamı dışı bilginiz olsun

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Elektronik cihazlar kendi kendine bozulmadığı sürece garanti kapsamına girmiyor sanırım :D

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bende arkadaşın makineyi mezesinin üstüne düşürmüştüm elden ele fotoğraf gösterirken dikkatli olunması lazım ...

neyseki makinenin sahibi görmeden temizledik :D

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Birazda şansa bağlı düşürürken düştüğü açıyada bağlı ben mercek kısmı aşağıya doğru sokakta yere düşürmüştüm açıktı makine içine göçtü biraz zorlayıp düzelttim ufak çiziklerle kurtardım :D

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
corba icin bende üzüldüm =( yazik corbaya onu pisirmek yarim saat aliyor

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ne yarım saati hocam işkembe çorbası saatlerce kaynadı bi o kadarda terbiyesi için verilen zahmet

Birazda şansa bağlı düşürürken düştüğü açıyada bağlı ben mercek kısmı aşağıya doğru sokakta yere düşürmüştüm açıktı makine içine göçtü biraz zorlayıp düzelttim ufak çiziklerle kurtardım :D

iyi sen gene kurtarmışın makine çorbanın içine düştüğünde çorbaya bulanmış bir şekilde ekranda resim hala duruyodu sonra renkler gitti sonra ruhuna elfatiha

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim samsung telefonum ıslandı ama garantide değiştirdiler yenisiyle :)

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
iyi sen gene kurtarmışın makine çorbanın içine düştüğünde çorbaya bulanmış bir şekilde ekranda resim hala duruyodu sonra renkler gitti sonra ruhuna elfatiha
Üzüldüm geçmiş olsun dostum o durumda yapacak çokda birşey yok :(