Fotoğraf makinasi tavsiyesii

Bu konuyu okuyanlar

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar, 650 Tl bütçe ile fotoğraf makinesi almak istiyorum, çok yabancıyım bu konuya önerileriniz nelerdir :confused1:

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
panasonic fz -38 veya 28 temiz bir ikinci elini bulursan tavsiye ederim.

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
samsung wb-100(400tl) olabilir veya Canon powershot sx500(700tl)

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes bence alma 800 civari dslr al nikon yada canonun giris modellerini alabilirsin ben kullaniyorum tavsiye edilen hic bi makine bunlarin yerini tutamaz bendem tavsiye sonra pisman olursun keske biraz daha katip dslr alsaydim diye

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sfırıdan başlicak ve herşeyi tek tek öğreneyim diyorsan sana
Panasonic LUMIX FS10 tavsiye ederim .. HD video çekimiden HD foto geçimine,Makro çekimden aklına gelebilecek ne varsa Yarı prof bi makina kadar iyidir ... bende 5 yıldır bu sektördeyim Nikon dışı kullanmam ama bu panasonic çok araştırdım ve aldım kullandım çok memnunum

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kardes bence alma 800 civari dslr al nikon yada canonun giris modellerini alabilirsin ben kullaniyorum tavsiye edilen hic bi makine bunlarin yerini tutamaz bendem tavsiye sonra pisman olursun keske biraz daha katip dslr alsaydim diye

Önerebileceğiniz bir model varmı acaba?

sfırıdan başlicak ve herşeyi tek tek öğreneyim diyorsan sana
Panasonic LUMIX FS10 tavsiye ederim .. HD video çekimiden HD foto geçimine,Makro çekimden aklına gelebilecek ne varsa Yarı prof bi makina kadar iyidir ... bende 5 yıldır bu sektördeyim Nikon dışı kullanmam ama bu panasonic çok araştırdım ve aldım kullandım çok memnunum
Hocam açıkcası amacım sıfırdan başlamak değil o yüzden beni idare edecek günü kurtaracak bir makina arıyorum, profesyonel makina alacak kadar da durumumda yok orta hesaplı bişey arıyorum anlayacağınız:)

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben canon eos 1100d kullaniyorum gayet güzel cekimler yapiyor nikonunda d3000 modeli var muadil olarak hafta sonu kampanyalariyla 800 civari fiyatlari düsüyor takip edersen bulabilirsin. Fotoğrafçilik hep daha iyiye sahip olma isteği uyandiriyor insanda oyüzden dslrla baslamak size hem ekonomik hemde daha cok keyif vericektir diğer makineleri alirsaniz bi süre sonra yetersiz gelip dslr almak isticeksiniz buda size pahaliya patlicak ama benim icin fotograf cekmek önemli değil derseniz dslr almanizada diger makineleride almaniza gerek yok cep telefonlarida en az kompakt makineler kadar iyi cekiyor

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Fotoğraf makinesi almanızdaki sebep nedir?
Eş, dost, aile, kanka, panpa, düğün, gezi, dernek fotoğrafları çekmek mi?

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben canon eos 1100d kullaniyorum gayet güzel cekimler yapiyor nikonunda d3000 modeli var muadil olarak hafta sonu kampanyalariyla 800 civari fiyatlari düsüyor takip edersen bulabilirsin. Fotoğrafçilik hep daha iyiye sahip olma isteği uyandiriyor insanda oyüzden dslrla baslamak size hem ekonomik hemde daha cok keyif vericektir diğer makineleri alirsaniz bi süre sonra yetersiz gelip dslr almak isticeksiniz buda size pahaliya patlicak ama benim icin fotograf cekmek önemli değil derseniz dslr almanizada diger makineleride almaniza gerek yok cep telefonlarida en az kompakt makineler kadar iyi cekiyor

Vatanda şuan kampanyada bir gün daha bekleyelim en anlamlısı d3000 gibi geldi hocam, teşekkürler

Fotoğraf makinesi almanızdaki sebep nedir?
Eş, dost, aile, kanka, panpa, düğün, gezi, dernek fotoğrafları çekmek mi?

Evet hocam, fazlasında gözüm yok :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Vatanda şuan kampanyada bir gün daha bekleyelim en anlamlısı d3000 gibi geldi hocam, teşekkürler

Evet hocam, fazlasında gözüm yok :)

Bütçenizin yettiği herhangi bir kamerayı alın ve aldığınız kamerayı sevin.
Sonuçları sizi tatmin edecektir.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Düşürüp kırdığım ricohum aklıma geldi. Daha step motion çekecektim.

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İnternet üzerinden Nikon D3000 siparişi verdim, hadi bakalım :) herkese tekrardan teşekkürler

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Canon Powershot SX500'e de bak istersen. Hepsiburada.com'da var

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrik ederim güzel bir tercih hayirli olsun ışığın bol olsun

Son mesajlar