Foto-Ders:Media Converter

Bu konuyu okuyanlar

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Video ve müzik dosyalarınızı dönüştürün, düzenleyin ya da bu yazılım ile YouTube gibi bir çok siteden video indirin. Hazırladığımız foto-ders ile hepsini öğreneceksiniz.

Media Convert SA Edition 15 farklı video/müzik dosyasını destekleyen ücretsiz bir yazılım. Bunun yanı sıra bu yazılım sayesinde başta YouTube olmak üzere bir çok video sitesinden kolaylıkla video indirebilirsiniz.

Desteklenen Biçimler

Müzik: mp3, ogg, wav, wma
Video: 3g2, 3gp, avi, flv, m4v, mov, mp4, mpeg, mpg, rm, wmv

Diğer Özellikler

Yazılımın güzel taraflarından birisi de aynı anda birden çok dosyayı dönüştürmenize izin vermesi. Videoları istediğiniz çözünürlükte, istediğiniz boyutta dönüştürebiliyorsunuz ya da istediğiniz zaman aralığında olmasını siz seçiyorsunuz.

Foto-Ders ile Yazılımı İnceleyin

media_converter.jpg
Foto-Dersi izlemek için tıklayın.​

Yazılımı Kullanmadan Önce

Hatırlatmakta fayda var, bu yazılımı kullanabilmek için .Net Framework bilgisayarınızda yüklü olmalı. Bunun yanı sıra yazılım sadece NT/2000/XP işletim sistemlerinde çalışıyor.

:: Net Framework'ü indirmek için tıklayın.

:: Yazılımı bilgisayarınız indirmek için tıklayın.

Bilgi için: MediaConverter
Yazan: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net

prometeus__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım burak barbak
verdiğin linkten MC 0.7 çıkıyor yüklediğin zamanda başka versiyonu çıkıyo yazılımın type file kısmı yok onda yane neyi neye çevircen çıkmıyo 0,8 versiyonunu ben şuraya iliştiriyorum istersen bi kontrol et
bu arada emeğine saygı (sayende bunu buldum yani :) )
http://www.neowin.net/index.php?act=view&id=41356

prometeus__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

birde klip indirdim get_video die indirdi hemde çok hızlı sonra convert yapmak istedim ama indirdiği hemde kendi indirdiği dosyayı görmüyo bu yaa nasıl olacak şimdi :)

Son mesajlar