forumda seviyler nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ben asistan oldum üyeciktim.en fazla ne olabiliriz ?

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
e moderatör başvurusu da yaptım hiç cevap gelmedi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
daha dün yaptım başvuruyu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

cevap gelmedi.
1 hafta daha bekleyin. Cevap gelmiyorsa büyük ihtimalle kabul edilmemişsiniz demektir. Kabul edilebilmeniz için moderatör adayı olucak olan bölümle ilgili bilgili olduğunuzu anlamlı konular açarak kanıtlayabilirsiniz. Forumdaki aktifliğinizde önemli. Saygı, davranışlarınız ve uyarı alıp almamanız forumdaki kariyeriniz sizin moderatör adayı olarak seçilip seçilmeyeceğiniz konusunda en önemli etkendir. Bu dediklerime dikkat ederseniz olamamanız için bir sebeb kalmaz.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
1 hafta daha bekleyin. Cevap gelmiyorsa büyük ihtimalle kabul edilmemişsiniz demektir. Kabul edilebilmeniz için moderatör adayı olucak olan bölümle ilgili bilgili olduğunuzu anlamlı konular açarak kanıtlayabilirsiniz. Forumdaki aktifliğinizde önemli. Saygı, davranışlarınız ve uyarı alıp almamanız forumdaki kariyeriniz sizin moderatör adayı olarak seçilip seçilmeyeceğiniz konusunda en önemli etkendir. Bu dediklerime dikkat ederseniz olamamanız için bir sebeb kalmaz.
hiç uyarı almadım giyilebilir cihazların moderatörü olucam.tamam.ben o konuda herkese yardımcı olmaya çalışıcam.o konunun moderatörü yok zaten.